Blog
Zaginieni Przed Laty

Starogard Gdański. Odnaleziono martwe dziecko. Policja dotarła do matki

Starogard Gdański- Odnaleziono martwe dziecko. Policja dotarła do matki

Starogard Gdański. Policja otrzymała informację o zaginionej kobiecie w ciąży. W związku z tym trwały intensywne poszukiwania. Odnaleziono martwe dziecko. Mundurowi dotarli do matki.

Starogard Gdański

W środę wieczorem 30 czerwca 2021 roku policja ze Starogardu Gdańskiego otrzymała zawiadomienie o zaginięciu 39-letniej kobiety w ciąży. Służby mundurowe natychmiast zaczęły szukać zaginionej na terenie miasta oraz okolicznych miejscowości. Sprawa była niezwykle pilna. Po kilku godzinach policja odnalazła zaginioną kobietę. 39-latka była bardzo zakrwawiona i ukrywała się w parku przy ulicy Jagiełły. Od razu wskazała mundurowym, gdzie ukryła swoje dziecko. Zwłoki noworodka znajdowały się w foliowym worku.

Starogard Gdański- Odnaleziono martwe dziecko. Policja dotarła do matki
Fot. Pixabay.com

Czy kobieta poniesie konsekwencje?

39-latka oczywiście trafiła do szpitala. Formalnie jest jednak zatrzymana przez policję.

Z opinii, którą sporządzili biegli po sekcji wynika, że dziecko urodziło się żywe i oddychało. Jak wskazał biegły… Bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka było gwałtowne uduszenie. W związku z tym kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa. Została przesłuchana i nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że dziewczynka urodziła się martwa. To nie było jej pierwsze dziecko. Do sądu trafił wniosek o tymczasowe aresztowanie 38- latki.

 

Prokuratura nie zamierza jednak poszukiwać ojca dziecka.

– Szok poporodowy, to jest kwestia dotycząca ustalenia biegłego po badaniach sądowo-psychiatrycznych, ocena stanu psychicznego. Natomiast na pewno trzeba będzie poddać tę kobietę badaniom. – wyjaśniła prokurator Wawryniuk.

Źródło:W Starogardzie Gdańskim odnaleziono martwe dziecko. Policja dotarła do jego matki (wtv.pl)

Ciało noworodka znalezione w Starogardzie Gdańskim. Jest zarzut zabójstwa dla matki | Dziennik Bałtycki (dziennikbaltycki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl