Blog
Zaginieni Przed Laty

22-letni Nicholas Ninow zgwałcił 7-letnią dziewczynkę

https://www.popularne.pl/poszedl-za-8-latka-do-toalety/?fbclid=IwAR1GQcUH00x-rBl5ZICnfLMHZKlRw1CaKmKi_gls92UwwGv1rTCMyvusD1Y

22-letni Nicholas Ninow w restauracji poszedł za 7-latką do toalety. Tam bezdusznie zgwałcił dziewczynkę, gdy go znaleźli, ścierał bielizną dziewczynki ze swoich genitaliów jej krew.

Koszmar

Bardzo trudno opisać to zdarzenie bez poruszenia i wściekłości. Wiem również, że ten artykuł dogłębnie zapadnie wielu z Was w pamięci i tak samo wzbudzi wiele emocji. Dlaczego akurat postanowiłam o tym napisać? Zrobiłam to po wielogodzinnych przemyśleniach, dlatego, by podczas wakacji i wychodzenia z pociechami wzbudzić Waszą czujność jeszcze bardziej. Zboczeńców nie brakuje, a ostatnia ilość schwytanych pedofili przez łowców, pokazuje brutalną prawdę.

Nicholas Ninow

22-letni Nicholas Ninow we wrześniu 2018 roku w Pretorii bez wahania i z zimną krwią skrzywdził dziecko. Tamtego felernego dnia matka dziewczynki wybrała się z córką i jej opiekunką na obiad do restauracji Pretoria Dros w Silverton. Około godziny 14:30 rodzina była już na miejscu. Nikt nawet przez chwilę nie pomyślał, że to będzie najgorszy dzień w ich życiu. 7-latka bawiła się spokojnie w kąciku dla dzieci, pilnowana cały czas przez nianię. Dziewczynka w pewnej chwili powiedziała do niani, że musi skorzystać z toalety i sama udała się w kierunku łazienek, które znajdowały się restauracji.

22-letni Nicholas Ninow zgwałcił 7-letnią dziewczynkę
zdjęcie z restauracji

Kiedy mama dziewczynki postanowiła zobaczyć, jak córka się bawi i poszła do kącika dla dzieci, nie zastała tam dziecka. Zaniepokojona zapytała nianię, gdzie jest jej córka, ta odparła, że 7-latka poszła skorzystać z toalety. Kobieta postanowiła zajrzeć do łazienek, lecz gdy weszła do pomieszczenia z trzema kabinami i zaczęła wołać córkę, nikt się nie odezwał. Przerażona wróciła do niani i pytała kilkakrotnie, czy aby na pewno jej córka udała się do toalety. Kobieta cały czas potwierdzała swoją wersję. Mama 7-latki ponownie udała się do toalety, by tym razem dokładnie sprawdzić, czy na pewno jest tam jej córka.

Nicholas Ninow zgwałcił 7-latkę

To właśnie tam rozegrał się dramat 7-latki. Kiedy matka dziewczynki weszła do ubikacji, usłyszała ciche wołanie dziecka o pomoc. Kobieta bez chwili wahania nacisnęła klamkę drzwi prowadzących do jednej z kabin, ale kabina była zamknięta od środka, lecz z jej wnętrza zaczął krzyczeć mężczyzna: „Przeszkadzasz mi”. Słysząc to, matka 7-latki siłą otworzyła drzwi kabiny. Wybiegł z niej półnagi Nicholas Ninow i ukrył się w męskiej toalecie. 7-latka leżała skulona w kabinie cała we krwi. Matka natychmiast zabrała dziewczynkę i zaniosła ją opiekunce, po czym wróciła do toalety, w której ukrył się Nicholas Ninow. Zobaczyła tam, jak mężczyzna wyciera krew ze swoich genitaliów bielizną jej dziecka, gdy zauważył kobietę, próbował spuścić w toalecie bieliznę 7-latki.

 

Sprawa była jasna, 22-latek brutalnie zgwałcił dziewczynkę. Kobieta natychmiast powiadomiła policję o wszystkim. Po kilku minutach, na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy zatrzymali mężczyznę. W trakcie prowadzonego śledztwa ustalono, że w momencie ataku, Nicholas był pod wpływem narkotyków. Po zatrzymaniu mężczyzna przyznał się do winy.

Sąd

22-latek został oskarżony o zgwałcenie 7-latki w restauracji Pretoria Dros w Silverton. Mężczyzna po zatrzymaniu przez miesiąc przebywał w szpitalu psychiatrycznym Weskoppies, gdzie był poddawany badaniom.

https://www.popularne.pl/poszedl-za-8-latka-do-toalety/?fbclid=IwAR1GQcUH00x-rBl5ZICnfLMHZKlRw1CaKmKi_gls92UwwGv1rTCMyvusD1Y
Fot. Nicholas Ninow

Nicholas Ninow zeznał, że użył crystal meth i khat w dniu, kiedy dopuścił się tej okrutnej zbrodni. Tamtego dnia nie poszedł do pracy i poszedł do restauracji, gdzie zamówił alkohol. Zaprzeczył twierdzeniom sądu, że gwałt był z premedytacją.

Proces sądowy trwał bardzo długo, prawdopodobnie kolejna rozprawa odbyła się we wrześniu 2019 roku. Niestety nie udało nam się dowiedzieć, jaki zapadł wyrok w tej sprawie i czy w ogóle tamtego dnia zapadł. Jednak jaki by on nie był, to za tak okrutny czyn, żadna kara nie będzie wystarczająca. Koszmar, jaki przeżyła dziewczynka to trauma na całe życie i ogromny uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Źródło:Wszedł za 8-latką do toalety. Kiedy go znaleziono, wycierał się bielizną dziewczynki. – Zobacz To! | Twoja porcja newsów ze świata! (zobacz-to.pl)

Nicolas Ninow z Pretorii zgwałcić dziewczynkę w toalecie restauracji (fakt.pl)

Web Translator (translatetheweb.com)

Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go nakryto, zmywał z siebie krew majtkami dziewczynki | Popularne

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl