Blog
Zaginieni Przed Laty

Tomasz Zarzycki zaginął w 2019 roku, miał wtedy 29 lat

Tomasz Zarzycki zaginął w 2019 roku miał wtedy 29-lat
Tomasz Zarzycki zaginął w 2019 roku, miał wtedy 29 lat. Kochani ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem dowiemy się, gdzie jest zaginiony.

Tomasz Zarzycki

Kochani dzisiaj powracamy do tajemniczego zaginięcia Tomasza Zarzyckiego w Bielsku Podlaskim. Mamy nadzieję, że może tym razem napłyną jakieś informacje, które pomogą nam odnaleźć zaginionego mężczyznę.

Tomasz Zarzycki zaginął w 2019 roku miał wtedy 29-lat
Tomasz Zarzycki

 

Rodzina, jak również Policja w Bielsku Podlaskim poszukuje Tomasza Zarzyckiego, który w dniu 17 grudnia 2019 (wtorek) około godziny 13:00 widziany był ostatni raz na ul. Mickiewicza 34B blisko sklepu Żabka. Prawdopodobnie kierował się w stronę miejsca zamieszkania na ul. 11 Listopada. Niestety mężczyzna do domu nie dotarł ani nie nawiązał kontaktu z rodziną do chwili obecnej. Telefon zaginionego jest wciąż nieaktywny.

Rysopis:

Wzrost 180 cm, włosy ciemne, oczy zielono-piwne.
Zaginiony Tomasz

W dniu zaginięcia miał na sobie: czarną kurtkę marki Puma, czarne dresowe spodnie i czarne buty, czarną czapkę.

Kochani, chociaż czas niewiedzy o losach zaginionego płynie nieubłaganie wierzymy, że i tym razem możemy liczyć na Waszą pomoc oraz na Wasze cudowne i pomocne serca. Z pewnością i tym razem pomożecie nam, udostępniając apel. Za co z całego serca dziękujemy.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerami tel: 858310312 lub 112 na terenie Polski, lub telefony alarmowe poza granicami kraju.
Można napisać również bezpośrednio do nas Zaginieni przed laty-gwarantujemy anonimowość!
Policja prowadząca sprawę: Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl