Blog
Zaginieni Przed Laty

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy!

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy! Niektórzy wyszli z domu i do tej pory nie wrócili. Inni wyjechali do pracy za granicą i przepadli bez śladu. Nie wiadomo, co się z nimi dzieje i gdzie teraz przebywają. Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych osób, koniecznie skontaktuj się z policją.

Sewer Gaca

To już 8 lat od tajemniczego zaginięcia Sewera Michała Gacy. W dniu zaginięcia 28 października 2013 roku mężczyzna miał 40 lat. Rodzina i przyjaciele nie potrafią się pogodzić z jego zaginięciem. Gdzie jest zaginiony? Co wydarzyło się tamtego dnia? Na te pytania wciąż szukamy odpowiedzi…

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy!
Zaginiony Sewer Gaca

Sewer

Urodzony 16 kwietnia 1973 roku. Zamieszkały w Rabce-Zdroju ostatni raz widziany w poniedziałkowe popołudnie 28 października 2013 przy ul. Sądeckiej.

 

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy!
Zaginiony Sewer Gaca- Fot. Monitoring

 

Sewer Gaca przepadł bez śladu. Lata niewiedzy!
Zaginiony Sewer Gaca

To właśnie tam monitoring zarejestrował, że wyciągnął z bankomatu 800 z, co potwierdził również wyciąg z konta bankowego Sewera. Wojtek, przyjaciel zaginionego widział go w piątek, poprzedzający dzień zaginięcia. Spotkali się w drodze do pracy. Wymienili kilka zdań, Sewer powiedział, że idzie na busa, aby dojechać do pracy w Nowym Targu.

Zaginiony Sewer Gaca

Sewer pracował w jednym ze sklepów w nowotarskim Leclercu. Wg grafiku miał cały weekend pracujący, więc przyjaciele umówili się na spotkanie w następnym tygodniu.

W poniedziałek Sewer nie zjawił się w pracy, więc kierownik (który prywatnie jest kumplem Sewera i Wojtka) zadzwonił do Wojtka i powiedział, że w sobotę wyczuł od niego alkohol i wysłał go do domu. Od tamtej pory nie zjawił się w pracy ani nie kontaktował się z nikim. Według ustaleń telefon był aktywny aż do środy, ale nikt nie odbierał połączeń. Ustalono również, że telefon logował się cały czas w centrum Rabki.

Trop

W środę nagle pojawił się trop i nadzieja na odnalezienie Sewera. Z jego komórki ktoś, bardzo prawdopodobne, że i zaginiony, zadzwonił do kolegi Adama, który mieszka w Gdańsku. Gdy ten odebrał, nikt się nie odezwał, a w tle słychać było jedynie szumy i trzaski przesuwania ciężkich przedmiotów.
Ponieważ Adam nie wiedział, że Sewer jest zaginiony, pomyślał, że przypadkowo wybrał mu się jego numer i zignorował tę sytuację. Niedługo potem z telefonu Sewera zostały jeszcze wybrane dwa nieistniejące, nikomu nieznane numery.

Czyżby Serwer szukał pomocy?

Wybierając numer Adama- zapewne był to pierwszy kontakt w jego książce telefonicznej ze względu na sortowanie alfabetyczne?
Potem dwa przypadkowe numery wybrane w panice? Tego do dziś nikt nie wie.

Policja, przyjaciele, goprowcy – wszyscy przeczesywali Rabkę i okolice. Bez skutku. Nie znaleziono najmniejszego śladu. W akcję poszukiwawczą przez dwa tygodnie zaangażowani byli zarówno policjanci, jak i ratownicy GOPR. Ci drudzy przeszukali wszystkie lasy w okolicach Rabki, ale ani mężczyzny, ani jego śladów nie znaleźli…

Sewer był bardzo poukładanym człowiekiem, uwielbiał czytać, słuchać muzyki. Kiedyś był nawet basistą w jednym z rabczańskich zespołów młodzieżowych. Był typem domatora.

Zaginiony Sewer Gaca

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w zieloną (wypłowiałą) wojskową kurtkę z kapturem, białą lub popielatą bluzę zapinaną na zamek, dżinsowe spodnie koloru ciemny granat lub czarne, czarne skórzane trzewiki, na głowie granatowy kaszkiet.

Rysopis w dniu zaginięcia: 180 centymetrów wzrostu, sylwetka szczupła, waga ok. 75 kilogramów, oczy koloru szarego, włosy-łysina.

 

 

Zaginiony Sewer Gaca

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerem telefonu 112 na terenie Polski, oraz telefony alarmowe poza granicami kraju.

Można napisać bezpośrednio do nas Zaginieni przed laty… Gwarantujemy anonimowość!

Autor: ZPL

Link do materiału programu TV ktokolwiek widział ktokolwiek wie ; https://m.youtube.com/watch?v=CT66m4C17Bw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0NGp6sFRfAuwt31HHIOhoOCQUVX1sdYkZY1aMR9JeCxwvBX86mdvIWqhg

Źródło: (11) Zaginiony Sewer Gaca | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię: Ochroniarz odsiedział 3,5 roku za śmierć Krzysztofa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl