Blog
Zaginieni Przed Laty

Sebastian i Dżesika – mordercy ze Słonnego usłyszeli wyrok

Do tragicznych wydarzeń doszło w 2019 roku w miejscowości Słonne na Podkarpaciu, tuż po imprezie zakrapianej alkoholem. 25 czerwca br. młodzi zabójcy usłyszeli wyrok…

Jak to się stało?

Sebastian i Dżesika poznali się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, oboje zdemoralizowani i uzależnieni od alkoholu. W 2019 roku wspólnie opracowali plan ucieczki z ośrodka. Schronienie miał im zapewnić ojczym dziewczyny, który mieszkał w miejscowości Słonne na Podkarpaciu. Właśnie tam spotkali również 38-letniego Wojciecha P. – sąsiada ojczyma Dżesiki. Mężczyzna znał się z nastolatką. Co więcej, w przeszłości miał pisać negatywne komentarze na jej temat, na portalu Facebook. Z tego powodu, między Sebastianem a Wojciechem doszło do sprzeczki.

Sebastian i Dżesika
Wojciech P. – ofiara / fot. se.pl

Gdy opadły emocje, 38-latek przeprosił Dżesikę. W domu ojczyma dziewczyny zorganizowano nawet spotkanie, na którym pito alkohol. Późno w nocy, gdy całe towarzystwo rozeszło się, a przy stole zostali tylko Sebastian, Wojciech i Dżesika doszło do kolejnej awantury. 38-latek bowiem złapał dziewczynę za pośladek, na co Sebastian od razu zareagował. Młody mężczyzna zaatakował Wojciecha, przewrócił na ziemię, a potem skakał po jego ciele. 17-latka przyniosła siekierę z piwnicy i kazała swojemu chłopakowi zabić mężczyznę.

Ciało Wojciecha było zmasakrowane, sprawcy zadali aż 36 ciosów siekierą. Nastolatka filmowała całe zajście, na nagraniach było widać, jak 38-latek jest upokarzany, kopany i opluwany. Nie zabrakło również zbliżeń na jego rany… Oczywiście, gdy sprawa wyszła na jaw, sprawcy usunęli nagranie, jednak śledczym udało się je odzyskać.

Po wszystkim Sebastian i Dżesika załadowali zwłoki 38-latka na taczkę, przykryli prześcieradłem i wywieźli na drugi koniec wsi. Ciało porzucili w rowie, tuż obok domu rodziców zamordowanego mężczyzny. Jego rzeczy prywatne, sprawcy wyrzucili do rzeki San – oprócz telefonu komórkowego i gotówki – te przedmioty młodzi zatrzymali.

Sebastian i Dżesika
Sebastian i Dżesika

Cała sprawa wyszła kilka godzin po zabójstwie. Para planowała uciec, jednak nie zdążyła. Nastolatków udało się zatrzymać jeszcze tego samego dnia.

Wyrok

Sebastian i Dżesika zostali skazani na karę 25 lat pozbawienia wolności i 25 tys. zadośćuczynienia dla matki ofiary. Dodatkowo Sebastian ma poddać się terapii psychologicznej.

W Przemyślu ruszył proces w sprawie brutalnego zabójstwa w Słonnem. Na ławie oskarżonych dwoje 18-latków [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto

Wyrok nie jest prawomocny.

Dżesika zerwała z Sebastianem zaraz po zatrzymaniu.

Źródło

https://inres24.pl/

https://www.se.pl/

https://przemysl.naszemiasto.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl