Blog
Zaginieni Przed Laty

15-letnia Rebecca ginie bez śladu. Szwagier widział ją jako ostatni

17 lutego 2019 roku 15-letnia Niemka Rebecca Reusch nocowała u swojej siostry oraz jej męża Floriana R. w dzielnicy Neukölln, w Berlinie. Stamtąd w poniedziałek nastolatka miała udać się do szkoły. Dziewczyna jednak nie dotarła na lekcje. Rodzice zgłosili zaginięcie córki jeszcze tego samego dnia.

Szwagier widział ją jako ostatni

Rankiem 18 lutego około godziny 8:25 do Rebecci próbowała dodzwonić się jej mama. Kobiecie nie udało się nawiązać połączenia, telefon córki był wyłączony. Po przyjęciu zgłoszenia o zaginięciu małoletniej, biegłym udało się ustalić, że telefon 15-latki został połączony z Wi-Fi w domu jej siostry.

Starsza siostra dziewczyny, Jessica, opuściła miejsce zamieszkania już o godzinie 7:00 i udała się do pracy. Po drodze kobieta odwiozła do żłobka swoją 2-letnią córkę. Matka sióstr wiedziała, że Rebecca w poniedziałek zaczynała lekcje o godzinie 9:50. Wiedziała też, że w domu razem z 15-latką powinien być Florian, 28-letni mąż Jessici.

Zaniepokojona matka próbowała skontaktować się z zięciem, jednak ten nie odbierał telefonu. Oddzwonił do teściowej dopiero po dłuższej chwili. Florian, który dzień wcześniej był na imprezie firmowej i wrócił do domu pijany, stał się głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia swojej szwagierki.

Rebbeca Reusch

Włosy w bagażniku

Automatyczny system rozpoznawania tablic rejestracyjnych wychwycił malinowe Renault Twingo należące do Floriana R. dwukrotnie na autostradzie A12 w dniu, w którym ostatni raz widziano nastolatkę. Samochód jechał w kierunku Polski.

Pierwszy raz auto mężczyzny zauważono 18 lutego o godzinie 10:47, a drugi następnego dnia o godzinie 10:39. Policja ustaliła, że Florian R. był jedyną osobą mająca dostęp do samochodu. W bagażniku samochodu Floriana znaleziono włosy 15-latki. W toku śledztwa mężczyzna nie potrafił powiedzieć, jaki był cel jego podróży. Osoby z rodziny mówią, że trasa pokonana przez 28-latka mogła mieć związek z handlem narkotykami.

Warto wspomnieć, że Florian R. w okresie zaginięcia szwagierki zgubił obrączkę. Jedna z policyjnych hipotez zakłada, że mężczyzna zgubił ją, kiedy pozbywał się zwłok 15-latki. Rodzina Rebecci uważa, że mężczyzna jest niewinny, a policja powinna skupić się na odnalezieniu nastolatki.

28-latek krótko po zaginięciu Rebbeci został aresztowany, szybko jednak wyszedł na wolność. Nie zebrano żadnych dowodów świadczących o winie mężczyzny.

 

Źródło:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/rebecca-reusch-zaginela-szwagier-zgubil-obraczke/tewbjdh

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/tajemnicze-zaginiecie-15-latki-wlosy-w-bagazniku-i-aresztowanie-szwagra/6hnzkmc

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl