Blog
Zaginieni Przed Laty

Uwięził ją we własnym domu. Odgryzł kawałek twarzy i torturował

Uwięził ją we własnym domu. Odgryzł kawałek twarzy i torturował… 35-latka zakatowana na śmierć przez sąsiada prześladowcę.

Uwięził ją we własnym domu

Sprawa o której dzisiaj napiszemy miała miejsce w Wielkiej Brytanii w 2022 roku. Zapadł wyrok w sprawie brutalnego morderstwa Jennifer Andrews.

35-latka od dawna zgłaszała służbom prawa, że bardzo boi się swojego sąsiada. Jednak nikt nie reagował. Jennifer wielokrotnie skarżyła się też swoim przyjaciołom, że jej 32-letni sąsiad Rawden Ibbitson przysyła jej mnóstwo wiadomości, że jest w niej zakochany i chce by byli parą. Kobieta nie odwzajemniała jego uczuć, a wręcz z dnia na dzień coraz bardziej się go bała. Czuła się przez niego osaczana. Opowiadała znajomym, że bardzo się boi sąsiada, który zamienia jej życie w piekło.

W kwietniu 2022 roku Jennifer powiedziała członkowi rodziny, że została napadnięta i zgwałcona przez Ibbitsona. Wówczas mężczyzna został aresztowany i bardzo szybko zwolniony za kaucją.

 

32-latek często groził Jennifer… Pisał do niej wiadomości, że jeśli odrzuci jego uczuci pożałuje. Groził, że wyrwie jej zęby kombinerkami na żywo. Pisał, żeby spała czujnie z otwartym jednym okiem bo on wkrótce ją odwiedzi.

Spełnienie gróźb

Rawden w końcu spełnił swoje groźby… 6 czerwca 2022 roku 32-latek uwięził Jennifer w jej własnym domu w Leeds w Anglii.. Sąsiad prześladowca więził i torturował 35-latkę godzinami.

Kiedy znaleziono nieprzytomną Jennifer Andrews była nie do poznania. Całe ciało kobiety było posiniaczone, zapuchnięte i pogryzione. Rawden odgryzł kobiecie kawałki twarzy i maltretował do nieprzytomności. Jennifer zmarła w szpitalu.

Wyrok

U mordercy Jennifer zdiagnozowano zaburzenia osobowości, nasilone przez nadużywanie alkoholu i narkotyków. Mężczyzna przyznał się do bestialskiego morderstwa sąsiadki oraz gwałtu.

Wydając wyrok, sędzia Tom Bayliss KC opisał działania zabójcy jako demonstrujące “niewypowiedziane okrucieństwo”.

Powiedział: “Poziom długotrwałej przemocy oraz charakter i zakres obrażeń zadanych ofierze prowadzą do wniosku, że nawet jeśli nie miałeś takiego zamiaru, kiedy rozpoczął się ten atak, musiałeś mieć zamiar zabicia w miarę postępu ataku”.

Rawden Ibbitson został skazany na dożywotnie więzienie z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po odsiedzeniu co najmniej 29 lat kary w więzieniu.

zdj.: West Yorkshire Police

Czy można było uniknąć tej strasznej tragedii? Zamordowana Jennifer wielokrotnie zgłaszała, że obawia się o swoje życie, jednak nikt nic z tym nie zrobił. Nikt nie zareagował, nikt nie pomógł. To straszne…

Źródło: Anglia: sąsiad brutalnie zamordował Jennifer Andrews. Dostał dożywocie (fakt.pl)

Jennifer Andrews: Murder accused appears in court – BBC News

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl