Blog
Zaginieni Przed Laty

Radosław Piwcio zaginął w 2008 roku. Miał wtedy 28 lat

Radosław Piwcio zaginął w 2008 roku. Miał wtedy 28 lat

Radosław Piwcio zaginął w 2008 roku. Miał wtedy 28 lat, obecnie ma 41. Losy mężczyzny wciąż pozostają nieznane. Apelujemy o pomoc!

Radosław Piwcio

Kochani dzisiaj wracamy do tajemniczego zaginięcia młodego Radka, który 17 marca 2008 roku wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem napłyną jakieś informacje w tej sprawie.

Radosław Piwcio wyszedł z domu w Dębnie (powiat leżajski), w województwie podkarpackim około godziny 16:00 i wszelki ślad po nim zaginął. Do chwili obecnej nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Radosław wśród znajomych uchodził za spokojnego człowieka, dzięki temu miał wielu przyjaciół i znajomych. Jedną z jego pasji była muzyka lat 80-tych, uwielbiał Bonnie Tyler. Lubił uczestniczyć w imprezach typu retro, na których grane były kawałki w takim klimacie.

Radosław Piwcio zaginął w 2008 roku. Miał wtedy 28 lat
Radosław Piwcio

Rysopis w dniu zaginięcia:

Wzrost 180 cm, waga 70 kg, oczy piwne, włosy czarne, krótkie, proste, szczupłej budowy ciała.
W dniu zaginięcia ubrany był w: brązową, sztruksową kurtkę oraz niebieskie spodnie.
Chociaż upłynęło wiele lat, rodzina i znajomi nie tracą nadziei i nadal czekają na Radosława.
Kochani, pomóżmy bliskim, udostępniając apel dalej. Być może tym razem dotrze on do osób, które wiedzą coś o losach zaginionego.
Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada jakieś informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Leżajsku, tel. (017) 2406310, (017) 2406323, numerem alarmowym 112, 997 lub najbliższą jednostką Policji.
Można skontaktować się również z nami. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl