Blog
Zaginieni Przed Laty

Ukradł samochód z dwuletnim chłopcem w środku

We Fresno, w stanie Kalifornia doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Matka dwuletniego chłopca pozostawiła go w samochodzie przed przedszkolem Kids Kare w czwartek, 14 stycznia, około 17:30. W tym czasie odbierała z placówki starszego syna.

Właśnie jej samochód postanowił ukraść złodziej aut. Gdy mężczyzna zorientował się, że w samochodzie jest dziecko, po prostu porzucił otwarty pojazd ulicę dalej. Policja zareagowała bardzo szybko, ponieważ w tym czasie we Fresno trwała obława na członków pewnego gangu.

Dziecko wróciło do domu wieczorem, tego samego dnia. Służby analizują zapisy z kamer miejskiego monitoringu. Złodziejowi grozi zarzut zarówno kradzieży samochodu jak i porwania dziecka.

 

Jessie Sanchez

 

Do podobnego zdarzenia doszło w październiku 2020 roku, również w Kalifornii. Matka pozostawiła w samochodzie trzyletnią Jessie Sanchez i wróciła się do domu po torebkę. Pojazd pozostał otwarty, a silnik uruchomiony. Policja natychmiast wydała za dziewczynką Amber Alert i udostępniła jej fotografię. Porzucony na stacji benzynowej samochód znalazł się kilka godzin później, a Jessie wróciła do matki jeszcze tego samego dnia. Sprawca został już aresztowany.

„To tylko pokazuje, że przestępstwa przypadkowe mogą się zdarzyć w ułamku sekundy” – powiedział kapitan Jay Struble, dodając, że rodzice nigdy nie powinni zostawiać dzieci bez opieki.

 

 

źródła:

https://kmph.com/news/local/two-year-old-found-safe-following-car-theft-in-central-fresno

https://www.fresnobee.com/news/local/crime/article246739691.html

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl