Blog
Zaginieni Przed Laty

Przez 12 lat więził w swoim domu kobietę!

Przez 12 lat więził w swoim domu kobietę! Joseph Fritzl latami więził własną córkę w piwnicy, gwałcąc ją i torturując.

Przez 12 lat więził w swoim domu kobietę!

Joseph Fritzl latami więził własną córkę w piwnicy, gwałcąc ją i torturując. Córka Josefa Fritzla Elisabeth 29 sierpnia 1984 roku w wieku osiemnastu lat została uwięziona przez ojca w piwnicy, która pełniła formę bunkra. Podziemne więzienie dla córki Fritzl zaczął budować, gdy dziewczynka miała dwanaście lat. Podobno już wtedy miał dopuszczać się seksualnych nadużyć w stosunku do niej. W dźwiękoszczelnym pomieszczeniu córka Fritzla była przez niego nieustannie gwałcona. Nikt jednak o tym nie wiedział: „Zainstalowałem zlew, toaletę, łóżko, kuchenkę i lodówkę. Pomieszczenie to było już wcześniej podłączone do prądu”. Aby dostać się do piwnicy, w której była przetrzymywana, trzeba było pokonać ośmioro drzwi, a ostatnie z nich zamykane były na zamek elektroniczny. Elisabeth nie miała szans, by uciec. Jak wytłumaczono jej zaginięcie? Ojciec cały czas twierdził, że uciekła do sekty.

Elisabeth opuściła piwnicę, mając 42 lata. Takich jak ten przypadek opisany zaledwie w skrócie, jakie piekło przechodziła Elisabeth latami, jest dużo więcej…

Przez 12 lat więził w swoim domu kobietę!
zdjęcie ze strony viva.pl

Podobny horror znów się wydarzył? Ksiądz ze Szwajcarii lata więził w swoim domu kobietę. Ksiądz Armando C.  ze szwajcarskiego Lugano kolejnym Fritzlem? 80-letni duchowny wzbudził podejrzenia policji, gdy uparcie nie chciał wpuścić do domu fachowców mających dokonać naprawy instalacji elektrycznej.

Przez 12 lat więził w swoim domu kobietę!
zdjęcie ze strony viva.pl/

Nie wpuszczał elektryków 

Odwlekał termin naprawy w nieskończoność, a potem nie wpuszczał elektryków do środka. Ci w końcu, ze względów bezpieczeństwa, postanowili odłączyć prąd u księdza i powiadomili służby. Ponieważ zachowanie duchownego było niezrozumiałe, władze nabierały podejrzeń. Zaczęły wypytywać sąsiadów, obserwować dom, aż w końcu zapadła decyzja o wejściu do środka.

Przez 12 lat więził w swoim domu kobietę!

W mieszkaniu znaleziono brudną i zaniedbaną kobietę 

Kiedy policja przekroczyła próg mieszkania, ich oczom ukazał się straszny widok. We wnętrzu unosił się smród, pomieszczenia były zaśmiecone i zagracone, wszędzie walały się paczki i nieotwarte listy. Ale najgorsze dostrzegli po chwili. W mieszkaniu znaleźli brudną i zaniedbaną kobietę.

Mówił, że to krewna

Wszystko wskazuje na to, że była ona przetrzymywana przez księdza wbrew swojej woli. 48-latka, która jest obywatelką Finlandii, nie miała dokumentów. Z ustaleń śledczych wynika, że duchowny ukrywał kobietę przez 12 lat. Niektórzy jednak ją widzieli i pytali księdza, kim jest nieznajoma w jego mieszkaniu. Ojciec Armando miał wówczas odpowiadać, że to jego krewna.

Duchowny usłyszał zarzuty

“Blick” dowiedział się, że para poznała się przez Internet. 48-latka miała zostać gosposią księdza. Duchowny usłyszał zarzuty m.in. pozbawienia wolności i lekkiego uszkodzenia ciała. Po przesłuchaniu zwolniono go z aresztu.

Autor: ZPL

Źródło: Potwór z Amstetten Fritzl umiera w więzieniu. A jak wygląda życie jego córki? | Viva.pl

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl