Blog
Zaginieni Przed Laty

Poznań. Nieznany mężczyzna próbował uprowadzić dziecko. [zdjęcie]

Poznań. Tajemniczy mężczyzna krąży po Poznaniu-w ostatnich dniach próbował uprowadzić dziecko. Publikujemy wizerunek podejrzanego.

Poznań

Kochani pilnie potrzebujemy Waszej pomocy… W tym przypadku było o krok od tragedii. Oczywiście dzięki czujności przedszkolanek z Poznania udało się zapobiec porwaniu dziecka.

W jednej z placówek wychowawczych na terenie miasta doszło do próby uprowadzenia dziecka. Funkcjonariusze poszukują teraz podejrzanego mężczyzny. Publikujemy jego zdjęcie i prosimy o pomoc.

Jak informuje Marta Mróz, rzeczniczka prasowa poznańskiej policji, do próby uprowadzenia dziecka z jednego z poznańskich przedszkoli doszło 18 października 2021 roku. Wówczas po jedno z dzieci – wymieniając je z imienia i nazwiska – przyszedł nieznany przedszkolankom mężczyzna.  -Nie było go na liście osób upoważnionych do jego odbioru, więc ostatecznie maluch został z opiekunkami, a sprawa została zgłoszona na policję – dodaje Marta Mróz.

Do tej pory nie udało się namierzyć podejrzanego.

Poznań. Nieznany mężczyzn próbował uprowadzić dziecko
zdjęcie ze strony wielkopolska24.info

– Policjanci zajmujący się tą sprawą nie wykluczają, że to zdarzenie może mieć związek z trwającym od dłuższego czasu konfliktem pomiędzy rodzicami dziecka w zakresie sprawowania nad nim opieki – informuje rzeczniczka poznańskiej policji.

Podejrzany mężczyzna

Jak ustalili policjanci, podejrzany mężczyzna miał około 40 lat i 180 centymetrów wzrostu. Mówił w języku polskim, jednak z wyraźnym akcentem wschodnim. Gdy zjawił się w przedszkolu, ubrany był w czapkę z daszkiem, czarne dresowe spodnie, pikowaną, zielono-granatową kurtkę, sportowe buty. Mężczyzna poruszał się na hulajnodze elektrycznej.

Poznań. Nieznany mężczyzn próbował uprowadzić dziecko
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Funkcjonariusze, na podstawie monitoringu ustalili wizerunek mężczyzny, który może być zamieszany w sprawę. Zdarzenie prawdopodobnie może dotyczyć konfliktu między rodzicami dziecka o władzę rodzicielską.

Policja prosi osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęcia lub posiadające informacje na temat zdarzenia o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu: 47 77 146 11/12 lub 112.

 

Źródło: Poznań: policja szuka mężczyzny, który chciał uprowadzić dziecko z przedszkola (fakt.pl)

Poznań: Nieznany mężczyzna próbował uprowadzić dziecko. Policja publikuje zdjęcie – Wielkopolska24.info

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: PILNE. Poszukujemy krewnych Pana Waldemara Rowińskiego! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl