Blog
Zaginieni Przed Laty

Dom (nie)Boży

20 listopada 2020 r., Szwajcaria. Blisko Katedry Świętego Wawrzyńca w Lugano mieści się dwupiętrowy dom, który zamieszkują emerytowani księża. Obecnie mieszkańcem posiadłości jest 80-letni ksiądz Armando C., duchowny mieszka tam od 12 lat.

 

80-letni duchowny wzbudził podejrzenia, gdy uparcie nie chciał wpuścić fachowców, którzy mieli naprawić instalacje w budynku. Ze względu na opór mężczyzny, prąd w posiadłości został odłączony.  Specjaliści, którzy mieli się zająć wymianą instalacji byli zaniepokojeni dziwnym zachowaniem księdza. O nieudanych próbach wejścia do budynku poinformowali policję.

 

Zaalarmowani policjanci weszli do domu. W środku zastali brud i sterty śmieci. Funkcjonariuszy przeraził potężny odór, który rozchodził się po wszystkich pomieszczeniach. W jednym z pokoi, chwilę po wejściu do domu, policjanci zauważyli kobietę.

 

Okazało się, że kobietą jest 48-letnia Finka. Funkcjonariusze dostrzegli, że kobieta była bardzo zaniedbana, nie miała przy sobie żadnych dokumentów. W mieszkaniu księdza Finka mogła spędzić 12 lat. Według wstępnych ustaleń ksiądz Armando C. oraz 48-latka zapoznali się na jednym z portali internetowych. Krótko po poznaniu duchownego Finka miała się do niego wprowadzić i pracować jako pomoc domowa.

Wszystkim, którzy kiedykolwiek zauważyli kobietę, duchowny wmawiał, że jest to jego krewna. Najwyraźniej ta sytuacja nie wzbudziła niczyich podejrzeń.

 

Zachowanie księdza oraz zaniedbanie kobiety, mogą świadczyć o tym, że 48-latka była przetrzymywana wbrew własnej woli. Na obecną chwilę duchowny 80-latek usłyszał zarzuty m.in. zniewolenia człowieka i uszkodzenia ciała więzionej kobiety. Armando C. został zatrzymany, a po przesłuchaniu wypuszczony z aresztu. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Więcej informacji nie zostało przekazanych do wiadomości publicznej.

 

 

Źródło:

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Szwajcaria.-Ksiadz-wiezil-kobiete-przez-12-lat.-Nie-chcial-wpuscic-do-domu-elektrykow

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szwajcaria-ksiadz-mial-przez-lata-wiezic-kobiete-duchowny-uslyszal-zarzuty/7xrdfz8,79cfc278

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ksi%C4%85dz-wi%C4%99zi%C5%82-kobiet%C4%99-przez-12-lat/ar-BB1bqeAY

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl