Blog
Zaginieni Przed Laty

Poszukiwany mężczyzna, który prawdopodobnie zabił emerytkę od trzech lat nieuchwytny

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu cały czas poszukują mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą. Poznańscy mundurowi ponownie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji poszukiwanego mężczyzny, zamieszczając kolejne zdjęcie. Zostało ono sporządzone przez funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego poznańskiej Komendy Wojewódzkiej Policji na podstawie nagrań monitoringu z 16 września 2018 roku. To wtedy kamery zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z sprawą zabójstwa 75-latki.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę niezwłocznie powiadom policję


Przypomnijmy

Pani Jadzia mieszkała na poznańskich Ratajach. 16 września 2018 roku powiedziała córce, że idzie się przejść nad Wartę.

Gdy nie wróciła do domu, zaniepokojona rodzina zaalarmowała policję. Finał poszukiwań 75-latki okazał się tragiczny. Trzy dni później, odnaleziono ciało seniorki. Leżało w chaszczach, w rzadko uczęszczanym miejscu. Zwłoki były częściowo obnażone.

Ciało emerytki leżała w chaszczach nad Wartą w Poznaniu

Śledczy wyeliminowali wątek rabunkowy, bo torebka ofiary nie była ograbiona. O wątku seksualnym policjanci nie chcieli mówić. Mundurowi przejrzeli nagrania z monitoringu. Okazało się, że pani Jadzia tragicznego dnia rozmawiała z tajemniczym mężczyzną. To prawdopodobnie ostatnia osobą, która widziała ją żywą.

Niewykluczone, że to właśnie on mógł odebrać bezbronnej starszej kobiecie życie. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z kamer, ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Nie zgłosił się nikt, kto by rozpoznał  mężczyznę.

To z nim kobieta rozmawiała tuż przed zginięciem. Jej częściowo obnażone ciało znaleziono nad Wartą w Poznaniu.

Z powodu niewykrycia sprawcy prokuratura umorzyła śledztwo. Policjanci nie dali jednak za wygraną. Sporządzili i opublikowali portret mężczyzny z nadzieją, że nastąpi przełom w sprawie. Śledczy podejrzewają, że człowiek ten może być obcokrajowcem albo pochodzić spoza Poznania

Sporządzona progresja mężczyzny, który ostatni rozmawiał z emerytką, i który prawdopodobnie ją zabił

Proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na jego temat. Można je przekazywać pod nr tel. 609 802 912 lub w każdej jednostce policji.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl