Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Ewa Urbańska?

Ewa Urbańska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Ewy Urbańskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Brak wieści

Ewa Urbańska zaginęła 15 lipca 2017 roku. 47-letnia wówczas kobieta wyszła ze swojego domu w Krakowie (dzielnica Krowodrza) i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z bliskimi. To tak naprawdę wszystko, co możemy znaleźć w internecie na temat okoliczności zaginięcia.

Ewa Urbańska
Ewa Urbańska

Rysopis

Ewa Urbańska ma 165 cm wzrostu, waży około 60-70 kg, ma krępą budowę ciała, owalną twarz, pełne uzębienie, ciemne włosy, zwykle uczesane w irokeza. Niestety nie wiemy, w co ubrana była w chwili zaginięcia.

Kontakt

Wszelkie informacje na temat zaginionej prosimy kierować do III Komisariatu Policji w Krakowie, ul. Strzelców 16, 31-422 Kraków, tel. 47 835 70 70 albo do najbliższej jednostki policji. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-pawel-zajac/

Dziekujemy, że przeczytałeś/aś cały artykuł. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl