Blog
Zaginieni Przed Laty

Poszukiwania matki i córki. Ktoś grozi mediom i policji

Poszukiwania matki i córki. Ktoś grozi mediom i policji… Przedstawia się jako “seryjny morderca”. Kim jest szantażysta?

Poszukiwania matki i córki

Policja nadal poszukuje 45-letniej Aleksandry i jej 15-letniej córki. Tymczasem ktoś grozi mediom i policji, żeby nie szukać zaginionych kobiet. Od kilku dni częstochowska policja prowadzi intensywne poszukiwania za zaginionymi kobietami. Matka i córka w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego 2022 roku  na ROD przy ul. Żyznej w Częstochowie.

W niedzielę 13 lutego 2022 roku ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako “seryjny częstochowski morderca”. W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM… NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA… BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY… WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ… (pisownia oryginalna).

Oficer prasowy KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła silesia24.pl, że wszyscy zainteresowani otrzymali tę wiadomość. Funkcjonariusze już podjęli czynności, które mają wyjaśnić okoliczności powstania tego e-maila i kto za tym stoi.

Policja opublikowała zdjęcie samochodu – Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione, albo osoby poruszające się się w nocy z 10/11 lutego fordem focusem o numerze rejestracyjnym SC1836F, proszony jest o kontakt z Policją – dodaje KMP w Częstochowie.

Poszukiwania matki i córki. Ktoś grozi mediom i policji
Czy ktoś widział ten samochód?

Poszukiwania matki i córki. Ktoś grozi mediom i policji

 

Przypomnijmy:

Zaginęły matka z córką. Poszukiwania matki 

Kobiety przepadły jak kamień w wodę. Od 10 lutego 2022 roku nie wiadomo gdzie są i czy ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 45-letnia Aleksandra Wieczorek i jej 15-letnia córka Oliwia Wieczorek wyszły z mieszkania przy ulicy Bienia w Częstochowie. Całą sytuację rozpaczliwie przeżywa 67-letnia kobieta, która zamartwia się o swoją córkę i wnuczkę.

– Jestem pełna najgorszych myśli. Szukam ciał – mówi nam zrozpaczona Bożena Wieczorek (67l.), mama 45-latki i babcia 15-latki. Po raz ostatni rozmawiała z córką w minioną środę. – Umawiałyśmy się na obiad, bo gotowałam im. Nic niepokojącego nie zauważyłam w zachowaniu córki – wspomina pani Bożena w wywiadzie z mediami.

Gdzie są zaginione kobiety?

W czwartek Aleksandra Wieczorek po pracy, koło południa, poszła na działkę przy ul. Żyznej w Częstochowie. – Dzwoniła do Oliwii. Przysłała jej zdjęcia przyciętych traw… – opowiada pani Bożena.

Jednak zdarzyło się coś niepokojącego. – Wnuczka w tym czasie była w domu, miała zdalne lekcje. Po nich zadzwoniła do mnie po południu z pytaniem, gdzie jest mama, bo nie ma jej na działce… Rozłączyłyśmy się. Zaniepokoiło mnie to, zadzwoniłam ponownie do wnuczki. Jej telefon już milczał – informuje pani Bożena w wywiadzie z mediami.

Zaginęły matka z córką.
zaginione kobiety

Mieszkanie córki przy ul. Bienia było zamknięte na klucz. Telefony pani Oli i jej córki nie odpowiadały. Przed domem stał samochód. – Dziwne, był zaparkowany w innym miejscu niż zawsze. Wnuczka miała pieska rasy Shih tzu. Zniknął razem z nimi – dopowiada pani Bożena.

Piesek zaginionych kobiet

Mieszkanie po otwarciu drzwi przez strażaków było w należytym porządku. Tak jakby ktoś wyszedł tylko na chwilę. W pokoju stała walizka, do której Oliwia pakowała się na wyjazd do babci na ferie. – W mieszkaniu była też torebka córki i dokumenty oraz ich telefony. W kuchni stał nietknięty obiad – wylicza pani Bożena.

Psy tropiące

Bożena Wieczorek od chwili zaginięcia córki i wnuczki przeczesuje ogrody działkowe przy ul. Żyznej. – Chodzę, krzyczę, nawołuję je. Może ktoś je związał, przetrzymuje gdzieś. Ale jest cisza kompletna. Boże, to jest straszne… Ktoś im mógł zrobić krzywdę, moje serce jest pełne niepokoju! – rozpacza pani Bożena.

Aleksandra Wieczorek ma 165 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma ciemne włosy do ramion.

W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtkę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Oliwia Wieczorek ma 170 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, ciemne włosy i niebieskie oczy.

W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką, białą zimową kurtkę z kapturem, obszytą jasnym futerkiem.

W sobotę po południu 12 lutego 2022 roku policja miała przeszukiwać działki z psami tropiącymi. Policjanci proszą o informacje na temat zaginionej Aleksandry Wieczorek i jej córki Oliwii. Każdy, kto zna miejsce pobytu lub widział w ostatnim czasie zaginione, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu: 997 lub 47 858 16 11.

W związku z tym. Również. Bez wątpienia. Oczywiście. Dlatego

Źródło: Zaginęły matka i córką. Ich najbliżsi podejrzewają, że stało się coś strasznego. W domu zostawiły… nietknięty obiad (msn.com)

Zaginęły 45-letnia Aleksandra Wieczorek i 15-letnia córka Oliwia Wieczorek (fakt.pl)

(1) SOS Zaginięcia | Facebook

(1) Zaginieni przed laty | Facebook

Trwają poszukiwania matki i córki. Ktoś grozi mediom i policji jako “seryjny morderca” – Silesia24.pl

Również. W związku z tym. Oczywiście 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz. Ponieważ

Może zainteresować Cię: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl