Blog
Zaginieni Przed Laty

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Niestety pomimo upływu czasu, nie udało się ustalić, kim był zmarły. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się dotrzeć do osób, które mogą pomóc w tej sprawie.

Prośba o pomoc

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. 16 września 2018 roku około godz. 10:30 w kompleksie leśnym w miejscowości Grabszczyzna, gm. Strachówka znaleziono zeszkieletowane zwłoki n/n należące do mężczyzny. Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jadowie cały czas prowadzą czynności identyfikacyjne. Niestety do tej pory nie udało się ustalić, kim był zmarły.

Rysopis: wiek około 60 – 65 lat, wzrost: około 175 cm.
W chwili znalezienia zwłok mężczyzna ubrany był w: brązową kurtkę typu kożuch, w obrębie rękawów, okolic naramiennych i na grzbiecie widoczne białe wełniane stylizowane szwy, sweter wełniany czerwony z wysokim kołnierzem, koszula płócienna z długim rękawem jasnego koloru, jasny bawełniany podkoszulek, jasne spodnie, buty – czarno – szare gumofilce, rękawiczki robotnicze koloru brudnobiałego z zielonym gumowym bieżnikiem na dłoniowej powierzchni oraz czarną czapkę wełnianą, gładką.
Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny
Uwaga! Komunikat zawiera prawdopodobny wygląd przyżyciowy.

Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

Być może przez te lata cały czas ktoś szuka tego mężczyznę i zamartwia się o niego każdego dnia. Udostępniajmy Kochani dalej ten apel. Wierzymy, że nawet po latach może się udać, rozwiązać sprawę. Niestety tych spraw nierozwiązanych nadal jest bardzo dużo… Dlaczego? Z czasem o tych sprawach ucicha w mediach i stają w miejscu. Przypominanie o zapomnianych, nierozwiązanych sprawach daje szansę, że może tym razem się uda…
Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Jadowie całodobowo (25) 675 40 07, 47 72 47 877, bądź pod bezpłatnym numerem 112 lub na adres mailowy: komendant.kp-jadow@ksp.policja.gov.pl
W tej sprawie można się również kontaktować  z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz. Również. Lecz

Może zainteresować Cię również: 23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa” (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl