Blog
Zaginieni Przed Laty

Poszukiwania 4-letniego Kache Wallis mają swój tragiczny finał

Poszukiwania 4-letniego Kache Wallis zakończyły się najgorszym możliwym scenariuszem. Chłopiec nie żyje. Co więcej, przez cały czas był on zaskakująco blisko poszukujących go rodziców. Okazało się, że chłopiec nie opuścił nawet swojego pokoju.

Jak zaginął Kache Wallis?

25 lipca 2021 roku policja z amerykańskiego miasta Hurricane w stanie Utah przyjęła zgłoszenie o zaginięciu 4-letniego chłopca.  Po raz ostatni widziany był przez członków najbliższej rodziny. Chłopiec został położony spać, jednak rano ślad po nim zaginął. Przerażeni rodzice od razu zgłosili zaginięcie synka, angażując w poszukiwania nie tylko policję, ale też lokalną społeczność.

Fot. Kache Wallis

Makabryczne odkrycie

Zanim jeszcze rodzina Kache zgłosiła zaginięcie dziecka, jego rodzice i babcia przeszukiwali swój rodzinny dom. Bez wątpienia myśleli, że chłopiec mógł gdzieś się schować i urządzić sobie zabawę w chowanego. Nie zajrzeli oni jednak do jednego miejsca…skrzyni z zabawkami. Kiedy funkcjonariusze policji podjęli następną próbę przeszukania domu, dokonali makabrycznego ukrycia. Ciało Kache znajdowało się w skrzyni na zabawki.

Kache Wallis zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Sekcja zwłok wykazała, że chłopiec zmarł w wyniku uduszenia. Nie stwierdzono, by do śmierci chłopca przyczyniły się osoby trzecie. Śmierć 4-latka nastąpiła w skutek nieszczęśliwego wypadku, kiedy chłopiec zatrzasnął się w swojej skrzyni na zabawki.

Źródło:

1. https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-30/usa-tragiczny-final-poszukiwan-4-latka-chlopiec-nie-wyszedl-ze-swojego-pokoju/

 

Zanim jeszcze rodzina Kaddddddd gggggche zgłosiła zaginięcie dziecka, jego rodzice i babcia przeszukiwali swój rodzinny dom. Bez wątpienia myśleli, że chłopiec mógł gdzieś się schować i urządzić sobie zabawę w chowanego. Nie zajrzeli oni jednak do jednego miejsca…skrzyni z zabawkami. Kiedy funkcjonariusze policji podjęli następną próbę przeszukania domu, dokonali makabrycznego ukrycia. Ciało Kache znajdowało się w skrzyni na zabawki.

Kache Whhhhhhhhallis zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Sekcja zwłok wykazała, że chłopiec zmarł w wyniku uduszenia. Nie stwierdzono, by do śmierci chłopca przyczyniły się osoby trzecie. Śmierć 4-latka nastąpiła w skutek nieszczęśliwego wypadku, kiedy chłopiec zatrzasnął się w swojej skrzyni na zabawki. 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl