Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Michał Wiatr?

Michał Wiatr Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Michała Wiatra. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Ostatni ślad… Grecja

Michał Wiatr wychowywał się w miejscowości Kierz Niedźwiedzi, w województwie świętokrzyskim. Później wybrał się do Aten, jednak dokładna data wyjazdu ani jego cel nie jest nam znany. Wiadomo tylko, że ostatni kontakt z Michałem miał miejsce 15 stycznia 1998 roku. Miał wtedy tylko 21 lat.

 

Michał Wiatr
Zaginiony Michał Wiatr

Rysopis

W chwili zaginięcia, Michał Wiatr miał 175 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy krótkie, proste w kolorze ciemny blond. Nie wiemy jednak, w co był ubrany feralnego dnia.

Kontakt

Sprawę zaginięcia Michała Wiatra prowadzi KPP Skarżysko-Kamienna Wydział Kryminalny, ul. Szydłowiecka 22, 26-110 Skarżysko-Kamienna. Osoby, które mają jakiekolwiek wiadomości na temat zaginionego, prosimy o kontakt z policją pod numerem: 47 80 44 310. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.ktokolwiekwidzial.pl/

https://www.polonorama.com/

Podobne sprawy

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl