Blog
Zaginieni Przed Laty

Post na Facebooku zapowiedzią tragedii

W niedzielny poranek 20 grudnia 2020 roku, około godziny 8:25 w Mayfield w stanie Kentucky, Policja znalazła martwych członków czteroosobowej rodziny. Organy ścigania potwierdziły, że doszło do morderstwa oraz samobójstwa. Zdarzenie miało miejsce wkrótce po tym, jak mąż zamieścił na Facebooku wzmiankę o zdradzie swojej żony. Według komunikatu prasowego policji stanowej Kentucky, 41-letni Kyle Milliken zastrzelił swoją 35-letnią żonę Ashley Milliken oraz dwójkę dzieci:  13-letniego Kjae i 8-letniego Kycohn,  a następnie zastrzelił siebie.

Kyle Milliken

Sekcja zwłok na wszystkich czterech ofiarach została przeprowadzona w poniedziałek w biurze Western Kentucky Medical Examiner w Madisonville. Wykazała, że wszystkie osoby zmarły w wyniku ran postrzałowych.

Kyle Milliken opublikował na Facebooku informacje o swoich problemach małżeńskich, a także jak bardzo kocha swoich synów.

Pastor Chad Lamb z Grace Life Church w wywiadzie dla NBC 6 powiedział, że jest w szoku. Według niego, państwo Milliken byli dobrą i szanująca się rodziną.

 

Źródło:

https://www.crimeonline.com/2020/12/21/husband-kills-entire-family-including-two-young-children-after-posting-marriage-trouble-on-facebook-police/?fbclid=IwAR0nIHFTZuwcD16cJp5JO2y1djX3UJFs5Zo2T4tHBj-krZdAaI2PFNt8GHU

heavy.com/news/kyle-milliken-kentucky-murder-suicide

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl