Blog
Zaginieni Przed Laty

Wieś Krzemienna. Wołanie o pomoc i w tle przerażająca zbrodnia

Wieś Krzemienna. Wołanie o pomoc i w tle przerażająca zbrodnia

Wieś Krzemienna. Przerażające wołanie nocą o pomoc i w tle przerażająca zbrodnia. Syn z zimną krwią odrąbał ojcu głowę.

Wieś Krzemienna

Do brutalnego mordu doszło początkiem sierpnia 2021 roku. Wieczorem około godziny 22:00 mieszkańcy wsi Krzemienna w woj. zachodniopomorskim szykowali się spać, gdy nagle usłyszeli przerażający krzyk. -Ludzie ratunku! -to właśnie krzyczała Czesława żona Pawła Z.

Wieś Krzemienna. Wołanie o pomoc i w tle przerażająca zbrodnia
Dariusz Z.

Sąsiedzi bez chwili wahania ruszyli kobiecie na pomoc. Niestety, nie było już kogo ratować. Przy furtce powitał ich syn gospodarzy- Dariusz Z. Mężczyzna zachowywał się bardzo spokojnie i również ze spokojem powiedział do nadbiegających sąsiadów- Zabiłem ojca.

Wieś Krzemienna. Wołanie o pomoc i w tle przerażająca zbrodnia
Dariusz Z.

Sąsiedzi przerażeni wbiegli do budynku. W łóżku leżało zmasakrowane i zakrwawione ciało Pawła Z. Jego głowa była niemal całkowicie odrąbana siekierą. Sąsiedzi twierdzili, że Dariusz Z. dokonał egzekucji, gdy jego ojciec spał. Morderca został zatrzymany i oskarżony o zabójstwo. Grozi mu dożywocie. Mężczyzna przyznał się do winy. Trafił do aresztu wstępnie na trzy miesiące, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd. Motyw tej okrutnej zbrodni wciąż nie jest znany. Mieszkańcy wsi Krzemienna nadal są w szoku. Na pozór to zgodna i dobra rodzina… A więc dlaczego doszło do zbrodni?

 

Źródło:„Ludzie! Ratunku!”. Rozpaczliwy krzyk obudził całą wieś. Gdy sąsiedzi weszli do domu, zamarli. (twojenowinki.pl)

https://www.fakt.pl/wydarzenia/ludzie-w-krzemiennej-sa-w-szoku-dariusz-byl-jedynym-synem-pawla-z-syn-zarabal-ojca/ts1vj6r

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl