Blog
Zaginieni Przed Laty

Pomorze: Zaatakował kobietę i porwał 11-latkę. Trwa policyjna obława

Kochani 40-letni Krzysztof B. Zatrzymany. To on był poszukiwany listem gończym po tym jak próbował uprowadzić 11-letnią dziewczynkę.
Pomorze-trwa policyjna obława. Policjanci szukają mężczyzny, który najpierw zaatakował kobietę, a potem uprowadził 11-letnią dziewczynkę. Na szczęście udało się jej uciec. Napastnik nadaKl jest na wolności i niewykluczone, że może kolejny raz stać się ogromnym zagrożeniem dla innych.

Napaść

Pomorze trwa policyjna obława. Policjanci szukają mężczyzny, który najpierw zaatakował kobietę, a potem uprowadził 11-letnią dziewczynkę. Na szczęście udało się jej uciec. Nieoficjalnie dowiedział się Kuba Kaługa- dzienikarz #RMF_FM, napastnik miał zatrzymać jadącą rowerem dziewczynkę na lokalnej drodze w gminie Cedry Wielkie. Prawdopodobnie zaoferował jej sprzedaż koralików, a gdy chciała odjechać, mężczyzna miał zarzucić jej sznurek na szyję, przeciągnąć w zarośla.

Z informacji dziennikarza RMF FM wynika, że napastnik miał wspomnieć dziewczynce, że chodzi o okup i że nic jej nie zrobi – dlatego właśnie pod uwagę brana jest wersja o uprowadzeniu dla okupu. Śledczy nie wykluczają jednak również innego scenariusza: napaści mężczyzny niezrównoważonego psychicznie.”
(𝘧𝘳𝘢𝘨𝘮𝘦𝘯𝘵 𝘢𝘳𝘵𝘺𝘬𝘶ł𝘶 𝘙𝘔𝘍 𝘍𝘔)

W komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji jest mowa tylko o powiecie gdańskim, ale wiadomo, że doszło też do groźnego zdarzenia w Malborku. Mężczyzna ze zdjęcia zaatakował kobietę, która na szczęście zdołała się obronić.

Nieoficjalnie, z informacji podawanych przez mieszkańców w mediach społecznościowych wynika, że do napaści doszło w środę 12. 05. 2021 roku wczesnym rankiem, w okolicy wiaduktu kolejowego na ul. Parkowej w Malborku. Mężczyzna, który napadł na kobietę miał na sobie kominiarkę, był uzbrojony w nóż.  Napastnik może być ranny, ponieważ zaatakowana kobieta broniąc się, zraniła go w rękę. W związku z tym, poszukiwany prawdopodobnie ma lewą rękę owiniętą bandażem.

Porwanie

Okazuje się, że nie była to jedyna próba ataku. Niewątpliwie ten sam mężczyzna w godzinach popołudniowych zaatakował 11-letnią dziewczynkę w gminie Cedry Wielkie (pow. gdański). Na szczęście udało jej się uciec, opowiedziała o wszystkim rodzicom, a oni powiadomili policję o tym zdarzeniu. Mundurowi przystąpili do szeroko zakrojonej akcji. Po zgłoszeniu o napadzie na dziewczynkę, policjanci zabezpieczali zapisy z kamer monitoringów.  Na jednym z nich znaleźli porzuconego niebieskiego opla vectrę, którym przemieszczał się poszukiwany.

Pomorze: Zaatakował kobietę i porwał 11-latkę! Trwa policyjna obława.
Fot. Porzucony samochód

W związku z tym oficer dyżurny zdecydował o wojewódzkich działaniach blokadowych, do których zaangażowano policjantów wszystkich pionów. Bez wątpienia, na tą chwilę  mundurowi ustalili tożsamość poszukiwanego mężczyzny.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny

 

Poszukiwany mężczyzna ma 40 lat, krępą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy. Ubrany był w spodnie moro i podkoszulkę. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia i ma informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112. Obława za mężczyzną trwała do późnych godzin wieczornych. Mieszkańcy powiatów gdańskiego i nowodworskiego, przede wszystkim w mediach społecznościowych, informowali się nawzajem o dużych siłach policji z bronią długą, policjantach z psami tropiącymi i śmigłowcu. Istotne w tej sprawie jest to, że mężczyzna wymknął się obławie i nadal z jego strony jest duże zagrożenie. W związku z tym policja apelu o zgłoszenie się osób, które rozpoznają mężczyznę pasującego do opisu.

Źródło: Pomorze: Zaatakował kobietę i porwał 11-latkę! Trwa policyjna obława. Rozpoznajesz tego mężczyznę? | Dziennik Bałtycki (dziennikbaltycki.pl)

Źródło: https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/8711_probowal-uprowadzic-11-letnia-dziewczynke-trwa-policyjna-oblawa-na-ulicach-trojmiasta.html (facebook.com)

(1) SOS Zaginięcia | Facebook

polsatnews.pl

RMF FM

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl