Blog
Zaginieni Przed Laty

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Jego zwłoki znaleziono w 2012 roku

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Jego zwłoki znaleziono w 2012 roku

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Jego zwłoki znaleziono w 2012 roku. Policja wydziału kryminalnego komendy Miejskiej Policji w Poznaniu apeluje o pomoc!

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Kochani zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc… Tożsamość mężczyzny nadal nie jest ustalona, być może ktoś go rozpoznaje. Przede wszystkim prosimy o liczne udostępnienie apelu dalej, bowiem dzięki temu może uda się ustalić kim był mężczyzna.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzi czynności w sprawie znalezienia zwłok nieznanego mężczyzny. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji denata. 

Na terenie starej lokomotywowni, przy ul. Kobylepole w Poznaniu, 2 grudnia 2012 roku znaleziono zwłoki mężczyzny o nieznanej tożsamości. Policjanci prowadzący sprawę po wnikliwej analizie zabezpieczonych śladów ustalili, że ciało najprawdopodobniej przewieziono z innego miejsca. Denat był niekompletnie ubrany. Sekcja zwłok jednoznacznie wykazała, iż przyczyną śmierci mężczyzny były urazy głowy i jamy brzusznej. W związku z tym wszystko wskazuje na to, że mężczyzna padł ofiarą zbrodni, a sprawca nadal pozostaje na wolności.

Znakiem szczególnym mężczyzny jest brak dwóch palców-kciuka i palca wskazującego u lewej ręki.

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Jego zwłoki znaleziono w 2012 roku
mężczyzna NN znaleziony w 2012 roku na terenie Poznania.

Policjanci zajmujący się tą sprawą proszą osoby, które mogą pomóc w identyfikacji denata lub posiadają jakąkolwiek wiedzę o przyczynach jego śmierci o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na ul. Szylinga 2, bądź telefoniczny pod numerem 61 84-125-90 (w godz. 8.00-15.00) lub 61 84-156-123 (czynny całą dobę).

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość! Za pośrednictwem stron internetowych oraz mediów policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu denata.

W tej sprawie można kontaktować się również z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło: Czy ktoś poznaje tego mężczyznę? | Gazeta Lubuska

Rozpoznajesz-Zadzwon.pdf

Rozpoznajesz? – Zadzwoń! – Aktualności – KPP Koło (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Mieczysława Pawlica. Tajemnicze zaginięcie w Romanówce – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl