Blog
Zaginieni Przed Laty

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości znalezionych zwłok

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości znalezionych zwłok. Edit: Tożsamość mężczyzny ustalona!

 

Kochani dzisiaj dostaliśmy informacje z jednostki, która prowadziła sprawę ustalenia tożsamości mężczyzny znalezionego w bunkrze na Helu… Tożsamość mężczyzny została ustalona. Jest to 41-letni mieszkaniec Poznania. Policjanci dotarli do krewnego mężczyzny, który potwierdził jego tożsamość. Wszystkim z całego serca dziękujemy za ogromną pomoc i liczne udostępnienie apelu. Dzięki Wam udało się rozwiązać kolejną sprawę.

 

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości znalezionych zwłok mężczyzny. Zdjęcia zawierają treść drastyczną!

Tożsamość mężczyzny ustalona!

Kochani pilnie potrzebujemy Waszej pomocy.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości znalezionych zwłok

Drodzy Czytelnicy zastanawiałam się czy zdjęcia nie będą za bardzo drastyczne… Jednak postanowiłam napisać ten apel. Co mnie przekonało? Chociażby to, że może ktoś rozpaczliwie szuka tego mężczyzny i zamartwia się o niego każdego dnia. Niewiedza to straszne uczucie. Może ktoś z Państwa znał Go i dzięki Waszej pomocy uda nam się ustalić kim był.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku prowadzi czynności w sprawie ustalenia tożsamości znalezionych zwłok mężczyzny. Zwłoki zostały znalezione pod koniec marca 2022 roku na Helu w bunkrze. Niestety do dnia dzisiejszego mundurowym nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Posiadał przy sobie plecak koloru czarnego w którym były kubków jednorazowych, chusteczek higienicznych oraz zapalniczki. Niestety nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis:

 

wzrost około 175 cm, waga około 90 kg, wiek około 35 lat, przysadzista budowa ciała.

Mężczyzna miał charakterystyczne tatuaże na nogach i plecach.

Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, dlatego wszyscy, którzy mogą pomóc w jej określeniu, proszeni są o kontakt z policjantami z Pucka pod nr tel. 47-742-52-69 (osoba prowadząca sprawę), 47 742 52 22 (dyżurny komendy) lub na numer alarmowy 112.

W tej sprawie można się kontaktować również z nami… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło: Uwaga! Drastyczne zdjęcia. Prosimy o pomoc w ustaleniu nieustalonej tożsamości zwłok mężczyzny – Wiadomości – Komenda Powiatowa Policji w Pucku (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Horror w Izdebkach – strach, przemoc i zaginięcie 12-latka (zaginieniprzedlaty.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Horror w Izdebkach – strach, przemoc i zaginięcie 12-latka (zaginieniprzedlaty.com)

policja prosi

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl