Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono powieszone ciała dwóch nastolatek

Znaleziono powieszone ciała dwóch nastolatek. Sześciu mężczyzn zostało aresztowanych pod zarzutami gwałtu i morderstwa.

Znaleziono powieszone ciała dwóch nastolatek

Do makabrycznych wydarzeń doszło w dzielnicy Lakhimpur w stanie Uttar Pradesh w Indiach. Rodzina dwóch nastolatek w wieku 15 i 17 lat powiadomiła policję, że ich niepełnoletnie córki zostały porwane. Mundurowi bardzo szybko wszczęli poszukiwania, niestety na pomoc było już za późno.

To właśnie rodzina, która sama zaczęła szukać porwanych córek, odnalazła ich ciała powieszone na drzewie. Według ustaleń śledczych wynika, że sześciu mężczyzn porwało siostry, następnie zabrali je na pole trzciny cukrowej, gdzie rozegrał się ich życiowy koszmar. Zostały bestialsko zgwałcone i uduszone, po czym sprawcy powiesili ciała zamordowanych sióstr na drzewie, aby upozorować ich samobójstwo.

Policja aresztowała w tej sprawie sześciu mężczyzn. Jeden z nich podczas zatrzymania próbował uciekać. Obecnie policja prowadzi dochodzenie, sekcja zwłok potwierdziła, że siostry zostały zgwałcone i uduszone. W tej sprawie pojawiły się plotki, że zamordowane dziewczynki znały oskarżonych, jednak bliscy zaprzeczają temu. W dalszym toku śledztwa okazało się, że plotki były prawdziwe i jeden ze sprawców to sąsiad zamordowanych, a pozostali mężczyźni również byli znani rodzinie.

Źródło: Powieszone ciała dziewczynek, sześciu zatrzymanych mężczyzn. Brutalna zbrodnia w Indiach (msn.com)

Indie. Dwie dziewczynki zostały zgwałcone i zamordowane. Ciała wisiały na drzewie | Wiadomości Radio ZET

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl