Blog
Zaginieni Przed Laty

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń, odnaleziono ciało zmarłego mężczyzny. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości oraz okoliczności śmierci.

Ciało zmarłego mężczyzny znaleziono 10 czerwca 2024 r. w niewielkiej miejscowości Oblekoń, w powiecie buskim (województwo świętokrzyskie), przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do śmierci mężczyzny mógł przyczynić się nieznany sprawca. Ze względu na liczne obrażenia na ciele denata, trudno jest ustalić jego dokładny wygląd. Policja zwraca się z prośbą o informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości oraz okoliczności śmierci.

Specjaliści Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego policji stworzyli i opublikowali przybliżony wizerunek mężczyzny, który ma pomóc w jego identyfikacji.

1
Wizerunek mężczyzny. Źródło: policja.pl
Rysopis mężczyzny:
  • Wiek: ok. 50 lat
  • Wzrost: ok. 175-180 cm
  • Sylwetka: szczupła budowa ciała
  • Włosy: krótkie
  • Cechy charakterystyczne: liczne ubytki w uzębieniu, brak drugiego palca lewej stopy
 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Busku-Zdroju oraz policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę lub posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności jego śmierci, skontaktuj się z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach pod numerem telefonu 516 393 871 lub osobiście w siedzibie przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach.

 

Źródło: https://swietokrzyska.policja.gov.pl/kie/dzialania-policji/aktualnosci/70007,Prosba-o-pomoc-w-ustaleniu-tozsamosci-mezczyzny.html 

 

W.B.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl