Blog
Zaginieni Przed Laty

Katalin Erzsebet Bradacs zabiła swojego 2-letniego synka

Katalin Erzsebet Bradacs zabiła swojego 2-letniego synka

Katalin Erzsebet Bradacs zabiła swojego 2-letniego synka. Następnie weszła z zakrwawionym dzieckiem na rękach do sklepu. Wstrząsająca zbrodnia we Włoszech.

Katalin Erzsebet Bradacs

Katalin Erzsebet Bradacs pochodzi z Węgier, była również gwiazdą filmów dla dorosłych. Do wstrząsającej zbrodni doszło kilka dni temu w miasteczku Citta della Pieve we Włoszech. Kobieta weszła do lokalnego Lidla i położyła obok kasy zakrwawione zwłoki swojego 2-letniego synka. Była gwiazda porno z zimną krwią zabiła swojego synka.

Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta zaczęła krzyczeć chwilę po tym, jak położyła zwłoki 2-latka przy kasie. Okazało się, że dziecko to syn kobiety.

Katalin Erzsebet Bradacs zabiła swojego 2-letniego synka
Fot: YouTube
ze strony Planeta

Z nagrań wynika, że w obrębie supermarketu nie było żadnych podejrzanych osób, poza kobietą. Momentu zabójstwa jednak nie uchwyciły kamery. W torebce kobiety znaleziono narzędzie zbrodni. W związku z tym Katalin została aresztowana, ale nie przyznała się do zabójstwa syna.

Mały Alex miał 9 ran kłutych na ciele, klatce piersiowej, jak również na szyi. Śledczy twierdzą, że motywem zbrodni prawdopodobnie była chęć zemsty na ojcu chłopca, z którym Bradacs rozstała się i walczyła o opiekę nad dzieckiem. Mężczyzna sam powiadomił policję po tym, jak otrzymał od byłej partnerki zdjęcie umierającego syna.

Jak podaje policja, Katalin Erzsebet Bradacs wysłała swojemu byłemu partnerowi zdjęcie zakrwawionego chłopca chwilę przed tym, jak weszła do sklepu w Citta della Pieve.

Sąsiedzi kobiety zeznali, że kobieta znęcała się nad dzieckiem. Dzień przed tragedią słyszeli z jej mieszkania krzyki wskazujące na przemoc domową. Kobieta przebywa obecnie w areszcie w pobliskim mieście Perugia, grozi jej dożywocie.

Źródło:Weszła do sklepu. Na rękach miała zmasakrowane zwłoki 2-latka. Gwiazda filmów dla dorosłych zabiła swoje dziecko. (twojenowinki.pl)

Włochy: zwłoki dziecka przy kasie w supermarkecie – Wiadomości (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl