Blog
Zaginieni Przed Laty

Pięć dni poszukiwań zaginionej czterolatki. Policja wyznaczyła nagrodę!

Pięć dni poszukiwań zaginionej czterolatki. Policja wyznaczyła nagrodę!

Pięć dni poszukiwań zaginionej czterolatki. Nadal nie udało się odnaleźć małej Cleo. Policja wyznaczyła nagrodę! To, co wydarzyło się tamtej nocy, wciąż pozostaje wielką zagadką.

Pięć dni poszukiwań

Kochani mija pięć dni od tajemniczego zaginięcia małej Cleo… Losy małej dziewczynki dla śledczych wciąż pozostają wielką zagadką. Niestety pomimo poszukiwań na szeroką skalę nie udało się odnaleźć dziewczynki. Policja w Australii zachodniej wyznaczyła nagrodę 1 milion dolarów australijskich dla osoby, która udzieli informacji o zaginięciu 4-letniej Cleo Smith. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka została uprowadzona z namiotu.

Pięć dni poszukiwań zaginionej czterolatki. Policja wyznaczyła nagrodę!
4-letnia Cleo

 

4-letnia Cleo Smith była ostatni raz widziana w namiocie swojej rodziny około godziny 1:30 w nocy czasu lokalnego w sobotę na znajdującym się na pustkowiu kempingu Blowholes Shacks w Macleod, około 900 km na północ od Perth.

Kiedy jej rodzice obudzili się o 6:30 rano, dziecka już nie było – poinformowała policja. Funkcjonariusze są przekonani, że dziewczynka została uprowadzona z namiotu, a jej zdrowie jest zagrożone.

Cleo ma 110 cm wzrostu, piwne oczy i blond włosy.

Mama małej Cleo zapewnia, że dziewczynka sama nigdy nie wyszłaby z namiotu. Prasa już porównuje zaginięcie małej Australijki do przypadku 3-letniej Maddie McCann z Wielkiej Brytanii, która zaginęła bez śladu w 2007 roku podczas wakacji w Portugalii.

 

Policja oferuje milion dolarów australijskich (ok. 750 tys. dolarów amerykańskich) osobie, która posiada informacje na temat zaginięcia Cleo.

– To jest absolutnie rozdzierające serce – powiedział premier Australii Zachodniej Mark McGowan. – Wszyscy modlimy się o pozytywny finał – dodał.

Ponad 100 funkcjonariuszy policji, sił obronnych i państwowych służb ratowniczych przyłączyło się do poszukiwań.

 

Źródło: Pięć dni poszukiwań czterolatki. Policja wyznaczyła nagrodę (msn.com)

 

Również tutaj można poczytać o zaginięciu dziewczynki:4-letnia Cleo zniknęła z pola namiotowego. Cała Australia szuka zaginionej (zaginieniprzedlaty.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl