Blog
Zaginieni Przed Laty

Piaseczno. 52-latek podczas kłótni wrzucił sąsiadowi granat do ogrodu

sąsiedzka kłótnia i granat

Piaseczno. 52-latek podczas kłótni wrzucił sąsiadowi granat do ogrodu. Straszył, że ma ich jeszcze więcej i może je wykorzystać.

Piaseczno

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2021 roku. 52- latek po kłótni z sąsiadem wrzucił do jego ogrodu granat. Sytuacja wyglądała naprawdę niepokojąco. Rozwścieczony 52-latek zastraszał sąsiada, że takich egzemplarzy ma dużo więcej i groził, że może je wszystkie użyć. O całym zajściu powiadomiono policję. Mundurowi przybyli na miejsce bardzo szybko. Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany.  

Piaseczno. 52-latek podczas kłótni wrzucił sąsiadowi granat do ogrodu
sąsiedzka kłótnia i granat

– Sytuacja była o tyle trudna, że mężczyzna groził, iż takich “zabytków z czasów wojny” posiada w swoim domu jeszcze więcej – relacjonuje funkcjonariuszka do wywiadu Wawa Info.

Przede wszystkim do działań zaangażowano zespoły kontrterrorystyczne oraz minersko-pirotechniczne. Jak udało się ustalić, między sąsiadami od dłuższego czasu dochodziło do licznych konfliktów, lecz tym razem jeden z sąsiadów urządził sobie sąsiedzką wojnę.

sąsiedzka kłótnia i granat
Pixabay.com

Z ustaleń funkcjonariuszy również wynika, że pijany mężczyzna posiadał jedyny egzemplarz z rzekomej kolekcji. 52-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie pozostanie do wyjaśnienia sprawy przez wydział dochodzeniowo-śledczy. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Źródło:Piaseczno. Wrzucił sąsiadowi granat do ogródka (wawainfo.pl)

Z granatem ręcznym na… sąsiada – Aktualności – KPP w Piasecznie (policja.waw.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl