Blog
Zaginieni Przed Laty

Patryk Mirgos zaginął w 2018 roku. Miał wtedy 24 lata

Patryk Mirgos zaginął w 2018 roku. Miał wtedy 24-lata

Patryk Mirgos zaginął w 2018 roku. Miał wtedy 24 lata. Młody mężczyzna wyszedł z domu swojej babci i udał się w nieznanym kierunku.

Patryk Mirgos

Kochani powracamy do tych wciąż nierozwiązanym spraw z nadzieją, że może tym razem uda nam się dowiedzieć czegoś więcej. Dzisiaj przypominamy Wam o zaginionym Patryku Mirgos. W dniu zaginięcia młody chłopak miał 24 lata. Pochodził z Gminy Wolin.

Na początku sierpnia 2018 roku w godzinach popołudniowych Patryk wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Niestety od tamtej pory losy Patryka są nieznane.

Zaginiony Patryk

RYSOPIS:

Wzrost 175 cm, waga 60 kg. Patryk miał szczupłą budowę ciała, włosy koloru blond, krótkie, oczy niebieskie.
Niestety posiadamy tylko to jedno zdjęcie zaginionego.
W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielononiebieskiego, miał na sobie również rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego, na stopach miał klapki koloru granatowego.
Kochani pomóżmy bliskim dowiedzieć się prawdy dla nich bez wątpienia niewiedza to najgorsze z towarzyszących uczuć. Chociaż upłynęło sporo czasu od zaginięcia Patryka, wciąż nie udało się ustalić, gdzie młody mężczyzna może przebywać.
Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim lub z nami-Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl