Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginął 9 lat temu, jego ciało znaleziono w zamrażarce

Zaginął 9 lat temu, jego ciało znaleziono w zamrażarce w opuszczony pubie. Policja wyznaczyła nagrodę za pomoc w schwytaniu mordercy 70-latka.

Zaginął 9-lat temu

Od tajemniczego zaginięcia mężczyzny minęło 9-lat. Roy Bigg zaginął w lutym 2012 roku.

Przez lata bliscy zaginionego rozpaczliwie poszukiwali chociażby najmniejszego śladu, który mógłby ich doprowadzić do rozwiązania tej tajemniczej sprawy. Niestety wszystkie starania bliskich jak i również policji prowadziły donikąd.. Ogromny przełom w sprawie nastąpił dopiero 15 października 2021 roku.

Ciało zaginionego Roya Bigga odnaleziono w piwnicy budynku, który niegdyś mieścił lokal Simpson’s Wine Bar. Zwłoki 70-latka zostały odnalezione w piwnicy przez pracowników budowlanych, którzy prowadzili prace remontowe na terenie nieruchomości.

Z ustaleń biegłych sądowych wynika, że ciało zaginionego mogło znajdować się w zamrażarce przez te wszystkie lata.

 

Roy Bigg zaginął w lutym 2012 roku. Uważamy, że jego ciało mogło znajdować się w zamrażarce przez wiele lat, a w chwili śmierci miał około 70 lat - powiedziała Kelly Allen z Met Police.

– Minęły ponad dwa lata od odnalezienia Roya. Chociaż nasze dochodzenie i wcześniejsze apele mediów dostarczyły nam informacji o życiu Roya, nadal potrzebujemy pomocy w ustaleniu, kto jest za to odpowiedzialny – powiedziała w wywiadzie z mediami policjantka Allen. – Roy zaginął w lutym 2012 roku. Uważamy, że jego ciało mogło znajdować się w zamrażarce przez wiele lat, a w chwili śmierci miał około 70 lat – tłumaczyła.

– Gdzie (Bigg) przebywał w latach 2012–2021? Do tej pory nie potwierdzono, by ktoś widział go w ciągu tych dziewięciu lat – dodała policjantka.

Londyńska policja wyznaczyła nagrodę w wysokości do 20 tys. funtów (równowartość ok. 102 tys. zł) za informacje prowadzące do aresztowania i postawienia przed sądem osoby odpowiedzialnej za śmierć Bigga.

Roya Bigga zidentyfikowano na podstawie dokumentacji dentystycznej. Sekcja zwłok nie wykazała jednoznacznie, w jaki sposób doszło do śmierci mężczyzny.

Każdy, kto znał Roya Bigga, proszony jest o kontakt z Incident Room pod numer 020 8345 1570, numer 101 lub napisać na “X” @MetCC podając numer referencyjny CAD 4332/15Oct21.

Aby zachować 100% anonimowość, można zadzwoń do niezależnej organizacji charytatywnej Crimestoppers pod numer 0800 555 111 lub crimestoppers-uk.org.

 

Źródło:

Nagroda oferowana w śledztwie w sprawie morderstwa “ciało w zamrażarce” | Policja Metropolitalna

Zaginiony od dekady starszy mężczyzna znaleziony martwy w nieużywanej zamrażarce barowej (br104.com.br)

Zaginął 9 lat temu, jego ciało znaleziono w zamrażalce. Policja apeluje o pomoc (msn.com)

Zaginął, po 9 latach znaleziono jego ciało w zamrażarce. Policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie sprawcy (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl