Blog
Zaginieni Przed Laty

Pani Ewelina szuka swojej dalszej rodziny.

Pani Ewelina szuka swojej dalszej rodziny.

Pani Ewelina szuka swojej dalszej rodziny. Wierzymy, że z Waszą pomocą być może uda nam się pomóc w tej sprawie.

Pani Ewelina szuka swojej rodziny

Kochani zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Robimy to dlatego, że Wasze cudowne serca nigdy się nie odwróciły od nas i od rodzin, które rozpaczliwie tej pomocy potrzebują. Dzisiaj przyszła nam na skrzynkę wiadomość, której nie mogliśmy zlekceważyć. To wołanie o pomoc, gdy wszystko zawodzi… Tym bardziej jest nam ciężko odmówić takim osobom… Nie możemy powiedzieć – nie!

W całości dołączamy oryginalną wiadomość poniżej:

,,Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu mojej dalszej rodziny. Poszukuję kontaktu do Lucyny z domu Suwała. Lucyna jest córką brata (Stanisław) mojej babci (Henryki Haratym). Rodzicami Stanisława i Henryki byli Adam i Helena. Pradziadek Adam urodził się 1888 roku, a moja prababcia Helena z domu Chruścik urodziła się 1898 roku”.

Pani Ewelina szuka swojej dalszej rodziny.
Pixabay.com
Pani Henryka pochodziła z Albertowa tam się wychowywała później, gdy wyszła za mąż, razem z mężem zbudowali dom w Świdniku i tam zostali.

 

W Albertowie z rodzeństwa babci Pani Eweliny był Olech i Zenek. Niestety już nie żyją tak jak i babcia (Henryka).
Pani Henryka żyła w latach 10.02.1927- 2.01.2012 roku.

Apel o pomoc

Pani Ewelina od dłuższego czasu rozpaczliwie poszukuje swoich korzeni. Udało się jej ustalić, że Pani Lucyna może przebywać gdzieś na terenie Chełma. Niestety nie udało się jej nadal odnaleźć. Nie posiadamy zdjęć.

Pani Ewelina szuka swojej dalszej rodziny.
Pixabay.com
-“Zwróciłam się do was o pomoc, ponieważ waszą stronę lubi 234 tys osób. Jest to jedna tak wielka grupa, jaką udało mi się znaleźć ze zbliżoną tematyką na temat szukania swoich krewnych. Nie posiadamy żadnych informacji, które mogłyby nam pomoc coś ustalić. Dlatego pomyślałam, że jak napiszę u was na grupie, to ktoś się odezwie” – to słowa Pani Eweliny.

Kochani wierzymy, że pomożecie Pani Ewelinie. Tak bardzo chciałaby poznać Panią Lucynę. Może się to udać tylko z Waszą pomocą!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Również . Lecz

Może zainteresować Cię również: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl