Blog
Zaginieni Przed Laty

Co stało się z 6-letnią dziewczynką?

Co stało się z 6-letnią dziewczynką? Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu historię tajemniczego zaginięcia. Chodzi o zaginięcie 6-letniej dziewczynki – Malwinki Posch.

Co stało się z 6-letnią dziewczynką?

Do tego tematu przygotowywaliśmy się długo i starannie. Chcieliśmy zbadać sprawę dokładnie, znaleźć i ustalić nowe fakty. Niestety, zaskoczenie było ogromne. To było trochę jak walenie głową w ścianę – ścianę pełną tajemnic, plotek, niedopowiedzeń. Po długiej analizie udało się nam ustalić następujące fakty:

Ustalenia Co stało się z 6-letnią dziewczynką

Malwinka Posch zaginęła 8 sierpnia 1993 roku w Krasnymstawie podczas zakupów z matką. Dziewczynka miała wówczas 6 lat.
Tyle. Tylko tyle….
W Internecie można tylko trafić na skrawki informacji o tym tajemniczym zaginięciu. Samo dochodzenie policyjne trwało bardzo krótko. Według nas za krótko. Sprawa utknęła w miejscu z adnotacją: „Dziecko zaginęło podczas zakupów z rodzicem”. Notka o Malwince, która wisi na stronie krasnostawskiej policji, nie zmienia się od lat… Ludzie, którzy mogą wiedzieć więcej o tej sprawie, milczą. A my ciągle zastanawiamy się, co się stało dokładnie z dziewczynką? Czy żyje?

Co stało się z 6-letnią Malwinką Posch?
Zaginiona Malwina Angelika Posch,

Szanse na to istnieją. Świadczą o tym nieoficjalne informacje, do których udało nam się dotrzeć.
Wiadomo, taka niecodzienna i tajemnicza sprawa to idealna pożywka do snucia różnych teorii, plotek, wyrażania własnych opinii. Mieszkańcy żyli tym zaginięciem.
Jak uczy nas życie, często w takich plotkach jest ziarno prawdy. Chociażby nawet ziarenko…

Sąsiedzi

Od zaginięcia Malwinki minie w tym roku 29 lat, mimo to mieszkańcy nadal pamiętają tę sprawę i wspominają.

– Tak, pamiętam. Podobno dziewczynkę uprowadzono, gdy matka robiła zakupy. Teraz stoi tam Stokrotka” [sklep] – dzieli się nami jeden z mieszkańców Krasnystawu – Z tego, co wiem, to pozostałe rodzeństwo Malwiny trafiło do domu dziecka, gdzieś na Śląsku. Jej matka tam mieszkała z partnerem przez wiele lat. Najbardziej pamiętam emocje, jakie były z tym zaginięciem związane, niż same fakty.

Co stało się z 6-letnią Malwinką Posch?
Zaginiona dziewczynka

– Matka nie należała do najlepszych, to fakt. W naszej miejscowości była plotka, że matka ją po prostu sprzedała. Strasznie było tego słuchać – wspomina kolejna osoba.

Co stało się z 6-letnią Malwinką Posch?

I to była najczęściej powielana pogłoska. O mamie, która nie cieszyła się najlepszą opinią; o mamie, która niezbyt dbała i interesowała się swoimi dziećmi, która nadużywała alkoholu, która miała problemy finansowe. Sprzedanie córeczki miało być rozwiązaniem tych problemów.

I tak 8 sierpnia 1993 roku Malwinka po prostu znika spod lokalnego sklepu. Bez świadków i bez krzyku, a jej dalsze losy są nieznane. Nikt też nie stara się już ich tak naprawdę poznać.

 

Naszej redakcji zależy, by poznać prawdę. Wierzymy, że kiedyś, jeśli Malwina żyje, będzie chciała poznać swoją historię i korzenie. Że być może kiedyś skontaktuje się z nami i nastąpi upragniony happy end.

 

RYSOPIS W DNIU ZAGINIĘCIA:

Malwina Angelika Posch, rok urodzenia 1987

Wzrost: do 150 cm

Sylwetka: szczupła

Kolor oczu: jasne

Włosy: krótkie, jasnoblond

Nos: mały, prosty

Czoło: wysokie

Twarz: śniada, okrągła

Uszy: małe, przylegające

Uzębienie: widoczne ubytki uzębienia

Progresja

Dziś Malwinka byłaby 35-letnią kobietą. Przedstawiamy Państwu progresję zdjęciową, jak mogłaby wyglądać obecnie.

Progresja wiekowa Malwiny Angeliki Posch

 

Kochani, jeśli macie jakiekolwiek informacje dotyczące Malwinki, albo macie wiedzę o samym zaginięciu, prosimy o kontakt z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Wierzymy, że z Waszą pomocą, uda nam się odkryć prawdę!

 

Autor: ZPL Oczywiście. Również. Przede wszystkim. Dlatego. Również. Oczywiście 

Źródło: (5) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Klaudia Sołtys- Polka zamordowana w UK – Zaginieni Przed Laty

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl