Blog
Zaginieni Przed Laty

Ojciec stoi za śmiercią 18-miesięcznej Kytany

Od kilku tygodni w Honolulu, na Hawajach trwały poszukiwania 18-miesięcznej Kytany Ancog. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka padła ofiarą przemocy domowej.

Zaginięcie Kytany

Elena Ganotise, przyjaciółka rodziny mówiła, że widziała dziecko oraz jej mamę, Ashley Ancog, 31 stycznia 2021 roku. Dziewczynka miała mieć całą opuchniętą twarz oraz siniaki. Kobieta poradziła Ashley, aby ta udała się z dzieckiem do lekarza. Matka Kytany tego dnia zawiozła jednak córeczkę do domu ojca dziewczynki – 40-letniego Travisa Rodriguesa. Elena nie zgłosiła nigdzie faktu, że dziecko mogło paść ofiarą przemocy ze strony swoich najbliższych.

Poszukiwania prowadzone przez policję rozpoczęły się w piątek, 5 lutego 2021 roku. Funkcjonariusze przeszukali dom, w którym mieszkał Rodrigues, jednak nie znaleźli śladu po Kytanie. Jak się teraz okazuje, dziewczynka nie żyła już w dniu rozpoczęcia poszukiwań.

zaginięcie Kytany
zaginięcie Kytany

Ojciec sprawcą przemocy domowej

Kiedy na jaw wyszło zaginięcie Kytany, na policję zgłosił się świadek. Anonimowa osoba opowiedziała, że widziała jak 2 lutego Travis Rodrigues bił, kopał i znęcał się werbalnie nad córką. Podejrzany powiedział świadkowi, że dziewczynka upadła pod prysznicem, a ślady krwi to zaschnięta czekolada, którą ubrudziła się Kytana. Informator przekazał też policji, że ojciec 18-miesięcznej dziewczynki chciał dać jej zapalić metamfetaminę, twierdził , że Kytana to lubi.

Świadek pojawił się w domu Rodriguesa dwa dni później. Zobaczył martwą Kytanę i Rodriguesa, będącego pod wpływem narkotyków. 40-latek był świadomy, że jego córka nie żyje, jednak nie wezwał policji. Zamiast tego przyznał się, że ciało swojej córki zwinął w prześcieradło, a następnie włożył je do worka. Z pomocą innego znajomego mężczyzna miał wywieźć zwłoki dziewczynki w bliżej nieokreślone miejsce.

Travis Rodrigues
Travis Rodrigues

W swoich zeznaniach na policyjnym posterunku Rodrigues przyznał się do bicia oraz szarpania Kytany. Nie podano jednak do wiadomości publicznej, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 18-miesięcznej dziewczynki.

Rodrigues został zatrzymany 13 lutego, a 15 lutego oskarżony o morderstwo drugiego stopnia swojej córki Kytany Ancog. 40-latek może wyjść za kaucją, którą ustalono na kwotę 2 milionów dolarów.

 

Źródło:

People

San Francisco Chronicle

Hawaii news

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl