Blog
Zaginieni Przed Laty

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie za karę

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie za karę

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie za karę. 36-latek miał zabrać swoje dzieci na wycieczkę, jednak ten dzień okazał się dla nich koszmarem.

Ojciec

Do zdarzenia doszło 2 lipca 2022 roku. To był upalny, piękny dzień, który zapowiadał się wspaniale. Jednak nie dla wszystkich… 36-letni mieszkaniec Kęt tamtego dnia odebrał dwójkę swoich dzieci od partnerki i miał je zabrać na wycieczkę. Dla dzieci w wieku 16 i 11 lat ten dzień z pewnością zapadł w pamięci do końca życia. Niestety wycieczka rodzinna okazała się koszmarem.

Mężczyzna podjechał samochodem do lasu przy ulicy Chrzanowskiej w Libiążu i tam zakończył podróż.

“Na parkingu leśnym próbował wyciągnąć od swoich dzieci w wieku 16 i 11 lat prywatne informacje. Dzieci z uwagi na złe zachowanie taty ze stresu nie potrafiły z nim rozmawiać. Po chwili mężczyzna odjechał z parkingu leśnego, zostawiając dzieci” – przekazała mediom policja.

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie za karę
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Porzucił dzieci za karę, ponieważ nie odpowiedziały na pytania

Kiedy dzieci ze strachu nie potrafiły odpowiedzieć na pytania rozwścieczonemu ojcu, zabrał im siłą telefony, aby nie mogły się z nikim skontaktować, następnie porzucił własne dzieci w lesie około 40 km od miejsca zamieszkania, nie zważając na to, że może narazić swoje własne dzieci na niebezpieczeństwo, pozostawiając je na pastwę losu w upalny dzień bez wody i jedzenia. Nastolatka pomimo swojego przerażenia na szczęście okazała się dużą odwagą i postanowiła szukać pomocy dla siebie i brata kierując się w stronę miasta.

Na całe szczęście w okolicy spacerował policjant z Krakowa, który miał dzień wolny, a do lasu przyjechał na spacer.  Mundurowy zauważył roztrzęsione i zapłakane dzieci, którymi się zaopiekował oraz powiadomił służby. Rodzeństwo od policjantów odebrała matka.

36-letniemu ojcu grożą teraz konsekwencje prawne. Sprawą zajął się Sąd Rejonowy w Chrzanowie, Wydział Rodzinny i Nieletnich oraz Komisariat Policji w Libiążu.

Źródło: OJCIEC PORZUCIŁ DZIECI W LESIE – AKTUALNOŚCI – KPP w Chrzanowie (policja.gov.pl)

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie. “Płakały, były przerażone” (msn.com)

Libiąż. Ojciec porzucił własne dzieci w lesie. Ich płacz usłyszał policjant (fakt.pl)

OJCIEC PORZUCIŁ DZIECI W LESIE! Zostawił je na pastwę losu (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl