Blog
Zaginieni Przed Laty

Urszula Rosińska – tajemnicze zaginięcie sprzed ponad 4 lat

Urszula Rosińska Są zaginięcia, o których mówi się często. Są również takie, o których rzadko kto wspomina. Dziś powracamy do sprawy sprzed 4 lat. Pani Urszula widnieje w bazie osób zaginionych od 2017 roku.

Okoliczności zaginięcia

Urszula Rosińska zaginęła 11 stycznia 2017 roku. O godzinie 11:00 wyszła ze swojego domu w miejscowości Unisław (niedaleko Bydgoszczy). Ostatni raz widziano ją 45 minut później, na przystanku autobusowym na ul. Chełmińskiej. Wiadomo jedynie, że kobieta wsiadła do autobusu relacji Chełmno-Bydgoszcz i wysiadła w okolicy przystanku Bydgoszcz Fordońska-Wiadukt. Tutaj ślad po Pani Urszuli się urywa. Nie wiadomo bowiem gdzie się udała i w jakim celu.

Rysopis

Pani Urszula Rosińska zaginęła mają 67 lat, aktualnie ma 71. Kobieta ma 168 cm wzrostu, krępą sylwetkę ciała, zielone oczy oraz krótkie, rude włosy z widoczną siwizną. Nie mamy żadnych wiadomości na temat znaków szczególnych Pani Urszuli.

Urszula Rosińska
Zaginiona Urszula Rosińska

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru fioletowego, spódnicę koloru szarego, kozaki do kolan w kolorze czarnym, czapkę koloru fioletowego.

Kontakt

Osoby, które mają wiedzę na temat zaginionej Urszuli Rosińskiej prosimy o kontakt z policją w Chełmnie, na adres: 86-200 Chełmno ul. Świętojerska 5woj. kujawsko-pomorskie, telefon: (056) 677-42-00, email: bip-chelmno@bg.policja.gov.pl. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://www.facebook.com/zaginiecia/posts/864312530846827

https://pomorska.pl/

https://expressbydgoski.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl