Blog
Zaginieni Przed Laty

Od wielu lat poszukuje ojca, każda próba kończy się niepowodzeniem

Od wielu lat poszukuj ojca, każda próba kończy się niepowodzeniem. Od lat 90. matka utrudnia mu kontaktu z ojcem. Pan Grzegorz wierzy, że z Waszą pomocą być może uda mu się odnaleźć ojca, lub zdobyć o nim jakiekolwiek informacje.

Od wielu lat poszukuje ojca

Kochani w ostatnich dniach przyszła do nas na skrzynkę wiadomość, nie mogliśmy odmówić i przejść obok niej obojętnie. Wierzymy, że i tym razem możemy na Was liczyć, a zwłaszcza Pan Grzegorz, który szuka najmniejszego śladu swojego ojca, najmniejszej informacji, która odpowie mu na pytania i doprowadzi do niego.

Pan Grzegorz zwrócił się do nas o pomoc, a raczej do naszych czujnych czytelników, którzy będą w stanie mu pomóc. Od kilku lat szuka ojca – Czesława Romana Górowskiego. W latach 90. rodzice Pana Grzegorza się rozwiedli. Matka po rozwodzie utrudniała dzieciom kontaktów z ojcem. Jedyne co pozostało mu po ojcu to zdjęcie, które stało się dla niego cenną, ocalałą pamiątką. Pan Grzegorz wiele razy publikował na Facebooku apel, że poszukuje ojca, który przepadł bez śladu. Niestety wszystkie próby kończyły się niepowodzeniem.

Policja niewiele pomogła

Pan Grzegorz próbował już wszystkiego… Skontaktował się z policją, ale nawet oni nie byli w stanie pomóc. Pan Czesław był poszukiwany w 90. latach i niestety nie udało się go odnaleźć. Nie przyjęli kolejnego zgłoszenia. Według policji za długi okres minął i nie mogą przyjąć zawiadomienia, bo sprawa się przedawniła.

Pan Grzegorz ciepło wspomina ojca.

Szukał informacji na temat ojca u całej rodziny. Jednak nikt nie wie, co stało się z jego ojcem, ani gdzie może przebywać. Pana Czesława szukały dodatkowo dwie osoby z rodziny, świętej pamięci dziadek Pana Grzegorza i wujek.

Czesław Roman Górowski urodzony 04.04.1958 roku w Kamiennej Górze. Obecnie ma 64 lata.

Od wielu lat poszukuj ojca, każda próba kończy się niepowodzeniem
Pan Czesław

Wzrost około 180 cm, był szczupłej budowy ciała.

W imieniu Pana Grzegorza prosimy Wszystkich o pomoc, być może ktoś z Państwa kojarzy Pana Czesława i wie coś na jego temat, lub wie, gdzie przebywa. Każda informacja dla Pana Grzegorza jest bezcenna.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia

Widzialam kiedys wpis na jesnyn z portali o panu ktory stracil pamiec. Mieszka w Warszawie. Podobny do pana ze zdjecia.

Agata

W sumie, pan Jan który obudził się na torach faktycznie jest podobny.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl