Blog
Zaginieni Przed Laty

Nowe zdjęcie progresywne zaginionego Andrew Gosdena

Andrew Gosdena
Dzisiaj (poniedziałek, 28 października 2019 roku ) ukazała się nowa fotografia zaginionego Andrew Gosdena, który zaginął w Doncaster w 2007 roku.

Zaginiony Andrew 


Ojciec Andrew – Kevin, współpracował z narodową organizacją charytatywną Missing People, zbierając użyteczne informacje, aby pomóc szerszej publiczności w poszukiwaniu Andrew. Informacje te są dostępne na blogu Kevina: http://helpustofindandrew.weebly.com/blog/searching-for-andrew-what-to-look-for


Andrew miał 14 lat, kiedy zaginął we wrześniu 2007 roku. Teraz miałby 26 lat. Minęło sporo czasu od jego zaginięcia i na pewno się zmienił. Do tej pory ojciec i policja otrzymali informacje od wiele osób, które mogły przypominać  Andrew. Zostały one wezwane do oficerów policji w celu weryfikacji.
Nigdy jednak do tej pory nie potwierdzono, że któraś z tych osób  może być zaginionym Andrew.

Ważne cechy

Są pewne specyficzne cechy wyglądu i charakteru Andrew’a, które jego tata podkreśla w swoim najnowszym blogu. Cechy te przedstawione są w nowej fotografii Andrew.

Progresja wiekowa Andrew

Poprzednie fotografie z epoki progresji zawsze pokazywały Andrew’a w okularach. W tym czasie, w którym Andrew zaginął, jego wzrok był bardzo słaby i potrzebował mocnych obiektywów. Na nowym zdjęciu Andrew nie ma okularów, ponieważ może teraz używać soczewek kontaktowych.

Andrew ma niezwykłe i charakterystyczne prawe ucho (na zdjęciu poniżej), które zostało już wcześniej  udostępniane i publikowane.
Jeśli jednak Andrew ma nieco dłuższe włosy, może to nie być natychmiast zauważalne.
Co może być bardziej zauważalne, to fakt, że Andrew jest głuchy w lewym uchu i stara się zlokalizować kierunek dźwięków.

 

Andrew mówił szybko i cicho, bez mocnego akcentu, który prawdopodobnie się nie zmienił.
Jest bardzo inteligentny i potrafi przeprowadzać skomplikowane obliczenia w swojej głowie.
Detektyw Inspektor Andy Knowles, który nadzoruje śledztwo policyjne w sprawie zniknięcia Andrew’a od 2017 roku, powiedział: “Choć ta najnowsza fotografia może wydawać się nie wykazywać większych zmian, czyjaś twarz może wyglądać zupełnie inaczej bez okularów i dlatego ważne jest, abyśmy podzielili się tą fotografią w przypadku, gdyby pomogła ona komuś potrząsnąć pamięcią.

 

Zaginiony Andrew

“Andrew zaginął 12 lat temu, a jego rodzina, co zrozumiałe, desperacko poszukuje odpowiedzi, które mogłoby pomóc im zrozumieć, co stało się z ich bliską osobą. Dzielenie się specyficznymi cechami wyglądu i charakteru Andrew’a ma na celu pomoc opinii publicznej i zmniejszenie liczby przypadkowych podobieństw chłopaka, które otrzymujemy. Prosimy, abyście dokładnie przestudiowali bloga Kevina i zastanowili się nad tym, kto w waszym życiu może mieć jedną lub więcej z tych cech.

Każdy, kto w twoim życiu, ma niekompletną historię życia; każdy, kto może nie mieć łatwego dostępu do konta bankowego lub paszportu; ewentualnie, z charakterystycznymi właściwymi oznaczeniami usznymi, które znamy u Andrew’a – bylibyśmy naprawdę chętni do rozmowy z tymi ludźmi.

Przez całe nasze śledztwo współpracowaliśmy z organizacją charytatywną na rzecz osób zaginionych w związku z doniesieniami o jego domniemanym miejscu pobytu.”
Organizacja charytatywna ma na swojej stronie internetowej poświęconej Andrew’owi zamieszczone informacje na jego temat pod adresem; https://www.missingpeople.org.uk/help-us-find/andrew-gosden-07-019198

Andrew tato Kevin

Do Andrew

“Chciałbym również skorzystać z okazji, by ponownie zaapelować bezpośrednio do Andrew’a. Andrew, wiedz, że możesz skontaktować się z nami całkowicie poufnie – daj nam znać, że jesteś bezpieczny, abyśmy mogli zapewnić Twoją rodzinę, że nie doznałeś krzywdy.”
Każdy, kto wierzy, że zna kogoś z tymi cechami identyfikacyjnymi lub może posiadać informacje o osobie, które odpowiadają powyższym opisom, proszony jest o kontakt z Policją Południowego Yorkshire pod numerem 161

Nowa progresja wiekowa Andrew

Możesz również porozmawiać z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.

 

Przypomnijmy okoliczności zaginięcia Andrew 

Gdzie jesteś Andrew Gosden?

Nie potrafię sobie wyobrazić, co czuje rodzina Andrew, który od 2007 roku nie daje znaku życia. Gdzie teraz jest? Dlaczego przez tyle lat nie udało się go odnaleźć? Czy planował swoją ucieczkę? A może spotkał na swojej drodze niekoniecznie dobrych ludzi? Czy nastolatek jest w stanie zatrzeć za sobą ślady?

Olimpijczyk

Andrew nie miał problemów rodzinnych. Był kochany przez rodziców i miał świetne kontakty z siostrą. Był inteligentnym chłopcem i odnosił sukcesy w nauce – wygrywał olimpiady matematyczne, brał udział także w programie dla zdolnych, młodych osób (osoby biorące w tym programie udział to około 5% uczniów z wybitnymi osiągnięciami w nauce). W domu, pomimo posiadania komputera i dostępu do internetu, nie był zbyt zainteresowany tym, by z niego korzystać (komputer domowy oraz komputery szkolne i w bibliotece, były po zaginięciu sprawdzane w celu uzyskania informacji, czy chłopiec przypadkiem nie nawiązał z kimś kontaktu).

Chłopak był typem domatora, dla którego najważniejsza była nauka. W szkole był lubiany, nie był dręczony przez rówieśników. Według rodziców nie chorował na depresje. Andrew tak bardzo lubił chodzić do szkoły i pogłębiać wiedzę, że nie opuścił ani jednego dnia w szkole. Wykazywał się nad wyraz wysoką inteligencją co sprawiało, że wielu jego rówieśników darzyło go sympatią. Chłopiec interesował się również muzyką. Zdecydowanie najbardziej przypadły mu trochę cięższe brzmienia muzyki metalowej.

Pociąg do King’s Cross London

Tym bardziej dziwne wydaje się, że w dniu zaginięcia pierwszy raz nie pojawił się w szkole, pomimo że rano jak zawsze wstał i przyszykował się do szkoły. To był zwykły dzień, niezapowiadający nieszczęścia. Wyszedł do szkoły, ale tam nie dotarł. Ostatni raz Andrew był widziany o 8:30, kiedy szedł Littlemoor Lane, Balby w Doncaster w kierunku Westfield Park.

Wiemy na pewno, że chłopak wrócił do domu, przebrał się w ubrania, które nosił na co dzień. Wiemy również, że opróżnił konto, na którym miał około 200 funtów, po czym udał się na stacje kolejową w Doncaster, gdzie zakupił bilet w jedną stronę do Londynu. Kasjerka zapytała chłopca, czy na pewno nie chce dokupić biletu powrotnego, gdyż cena była podobna. Ten jednak odmówił.

Najprawdopodobniej chłopiec wsiadł w pociąg w Doncaster o godzinie 09:35 i dojechał na stację King’s Cross w Londynie około godziny 11:20. Policja South Yorkshire udostępniła zdjęcia z zapisu kamer CCTV, na których widać Andrew właśnie na tej stacji.

Andrew zarejestrowany przez kamery w Londynie na dworcu PKP

Londyn

Londyn nie był miejscem obcym dla Andrew, znał go nad wyraz dobrze. Od najmłodszych lat odwiedzał tam swoją rodzinę, przez to topografia miasta nie była dla niego trudna. Każdy z nas jednak wie, iż o to by zgubić się na zatłoczonych ulicach wcale nie jest ciężko.

Rysopis

Niestety, Andrew nie miał ze sobą telefonu ani paszportu… Nie zabrał ze sobą ciepłych ubrań, nawet bluzy. W dniu zaginięcia miał na sobie czarne jeansy i T-shirt.
Mierzył wówczas około 160 cm wzrostu, miał długie, ciemne włosy do ramion oraz charakterystyczne okulary. Bardzo ważną kwestią jest kształt małżowiny usznej chłopca.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl