Blog
Zaginieni Przed Laty

Utopił w wannie trójkę własnych dzieci

Utopił trójkę własnych dzieci w wannie

Utopił w wannie trójkę własnych dzieci. 35-latek po zabiciu dzieci próbował odebrać sobie życie. Byłej żonie zostawił kartkę… “Skoro ja nie mogę ich mieć, ty też nie możesz”.

Utopił trójkę własnych dzieci

Do scen niczym z horroru doszło na przedmieściach Chicago. 35-letni Janos Karels był w trakcie rozwodu ze swoją żoną. Kobieta chciała zakończyć małżeństwo, ponieważ mężczyzna stosował wobec niej przemoc. W dniu, kiedy doszło do tragedii, mężczyzna w swoim mieszkaniu spędzał weekend z trójką swoich dzieci. Po niedzieli po swoje pociechy miała przyjechać matka.

 

Janos Karels przez cały weekend nie odezwał się do Debry Karels. Zaniepokojona kobieta po wielu nieskutecznych próbach dodzwonienia się do mężczyzny powiadomiła policję. Mundurowi około godziny 13:40 w poniedziałek udali się do mieszkania 35-latka. Pukali do drzwi, jednak nikt nie otwierał, dlatego siłą weszli do mieszkania. Tam dokonali makabrycznego odkrycia. W sypialni znaleźli ciała 5-letniego Bryanta, 3-letniej Cassidy i 2-letniego Gideona. Ojca dzieci nie było w mieszkaniu.

Szokująca zbrodnia… Ojciec utopił własne dzieci

Z sekcji zwłok wynikało, że dzieci zmarły na skutek utonięcia. Według ustaleń śledczych wynikało, że ojciec utopił każde z dzieci pojedynczo w wannie. Mężczyzna pozostawił kartkę dla byłej żony: “Skoro ja nie mogę ich mieć, ty też nie możesz”.

Utopił trójkę własnych dzieci w wannie
zdjęcie ze strony wiadomosci.wp.pl

Według szefa policji Round Lake Beach Gilberta Rivery, cytowanego przez stację ABC 7, 35-latek po zabiciu swoich dzieci kilkakrotnie próbował popełnić samobójstwo, zostawiając ślady krwi w mieszkaniu. Jednak po nieudanych próbach samobójczych 35-latek wsiadł do samochodu i uciekł. Mężczyzna został schwytany podczas trwającego 17 minut policyjnego pościgu. Szybka prędkość samochodem doprowadziła, że 35-latek nagle stracił panowanie nad autem i rozbił się na moście. Z obrażeniami niezagrażającymi życia trafił do szpitala.

Rozpacz matki

Debra pomimo tego, że chciała się rozwieść z mężem, nie chciała uniemożliwiać mu kontaktu z dziećmi.

“Chciała utrzymywać z nim relacje i pozwolić mu je odwiedzać. Teraz wiemy, że to był straszny błąd” – relacjonowała serwisowi Daily Beast jej szwagierka.

Utopił trójkę własnych dzieci w wannie
zdjęcie ze strony pantofelek.pl

Jason Karels przyznał się do trzech zabójstw i został zatrzymany.

“Po prostu nie wierzę. Nigdy nie pomyślisz, że coś takiego może się przytrafić właśnie tobie. Nigdy nie sądziłam, że zrobi to własnym dzieciom. Teraz już wiem, że jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości, nie wolno ich ignorować i trzeba obstawać przy swoim” – mówiła zrozpaczona matka ofiar, cytowana przez portal Daily Mail.

 

Źródło: Ojciec utopił trójkę swoich dzieci. Okrutny mord w USA – WP Wiadomości

Bestialstwo! Utopił trójkę dzieci tylko dlatego, że nie chciał ich oddać matce. Policjanci byli przerażeni, gdy weszli do jego domu – Pantofelek.pl

Utopił trójkę własnych dzieci w wannie. Żonie zostawił wiadomość | Wiadomości Radio ZET

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl