Blog
Zaginieni Przed Laty

Nieszczęśliwy romans Kasi!

Nieszczęśliwy romans Kasi! Katarzyna Domeracka urodziła się 23 czerwca 1983 roku. Początkowo jej życie było szczęśliwe. Niestety, gdy Kasia miała 10 lat, w wypadku zginął jej tata. Po stracie ojca, rodziną zaczął opiekować się jego przyjaciel – znany warszawski adwokat.

Nieszczęśliwy romans Kasi!

Mama Kasi znalazła nowego partnera i wyszła za mąż. Niestety Kasia nie miała z nimi dobrych relacji, dlatego często przebywała u babci.

Była osobą lubianą, nie miała problemów z nauką, posiadała grono przyjaciółek. Miała również o kilka lat starszego chłopaka Łukasza. Z pozoru można uznać, że prowadziła życie normalnej nastolatki wkraczającej w dorosłe życie, lecz tylko pozornie, ponieważ Kasia od lat miała romans z adwokatem.

Nieszczęśliwy romans Kasi!
Katarzyna Domeracka

9 maja 2000 roku Dziewczyna wyszła z domu babci, gdzie kilka dni wcześniej się przeprowadziła, mówiąc, że udaje się nad Zalew Zegrzyński. To był ostatni dzień, kiedy Katarzyna była widziana. Rodzina zgłosiła zaginięcie dziewczyny na policję.

Śledczy, który otrzymał tę sprawę, w pierwszej kolejności przesłuchał rodzinę i znajomych Kasi. Bardzo mocno skupił się na ojczymie – podejrzewał, że może być zamieszany w zaginięcie nastolatki. Szybko jednak okazało się, że jest niewinny. Ojczym zmarł kilka lat później.

Nieszczęśliwy romans Kasi!
Katarzyna Domeracka

W początkowej fazie śledztwa podejrzewano również Łukasza. Choć wypadł bardzo pozytywnie podczas poszukiwań i pomagał policji, śledczy twierdził, że nie mówi całej prawdy. Na kolejnym przesłuchaniu postanowił go przycisnąć. Po 3 godzinach Łukasz przyznał, że posiada pamiętnik Kasi, w którym dziewczyna regularnie robiła zapiski. Chłopak przyznał też, że dziewczyna miała romans z prawnikiem, który był w wieku jej ojca.

Pamiętnik

Z pamiętnika śledczy dowiedzieli się, że Kaśka była bardzo omotana tą znajomością i chciała, by Łukasz pomógł jej zakończyć tę toksyczną relację. Dokładnie zapisywała, gdzie się spotykali i co robili.

W czasie prowadzenia czynności śledczych wyszło na jaw, że adwokat założył dziewczynie subkonto, gdzie regularnie wpłacał drobne kwoty pieniędzy. Ciekawostką jest, że konto było sygnowane nazwiskiem Łukasza. Widać więc, że prawnik się ubezpieczał, by ich romans nie wyszedł na światło dzienne.

Kolejny pamiętnik posiadała przyjaciółka Kasi. Dziennik ten przyniósł kolejne informacje o tym, co działo się w jej relacjach z mecenasem, dokładne daty i nazwy hoteli. Policjant potwierdził te informacje. W pamiętniku dziewczyna zapisała też, że wysyłała pocztówki i kartki do żony adwokata. Demaskowała w nich ich romans. Zapisała, że wkrótce miała postawić mężczyźnie ultimatum – ona albo żona.

Nieszczęśliwy romans Kasi!
Katarzyna Domeracka

Im bardziej śledczy drążyli temat mecenasa, tym więcej wypływało nowych faktów w sprawie, np. o tym, że prawnik wynajmował specjalne mieszkanie tylko do spotkań z Kasią. Ponadto kilka dni po zaginięciu oddał swój samochód do profesjonalnej myjni.

W końcu prokurator wydał zgodę na przeszukanie domu i samochodu adwokata. W bagażniku znaleziono włos dziewczyny. Na jednym z butów znaleziono ślad przypominający krew, lecz niestety, but zaginął w drodze do laboratorium analitycznego w Gdańsku, więc nie dowiemy się, czy to była krew Kasi.

Sprawa nierozwiązana

Istnieje mnóstwo poszlak w sprawie Kasi, lecz mimo tego, że śledztwo nie jest zamknięte, do dnia dzisiejszego nie wiadomo, co się stało z nastolatką. Nie wiemy, czy żyje, czy jednak padła ofiarą morderstwa, a może sama uciekła i rozpoczęła nowe życie, gdzieś z dala od rodziny i bliskich.

Przypomnijmy: Kasia w dniu zaginięcia miała 17 lat. Wzrost 156-160 cm, włosy długie, farbowane na jasny blond, oczy jasne, mały nos, sylwetka szczupła.

Poniżej pokazujemy również progresję wiekową Katarzyny. Może ktoś z Państwa widział ją gdzieś i będzie mógł dostarczyć nowe informacje, które pomogą rozwiązać zagadkę trwającą już 22 lata.

Progresja Wiekowa

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Katarzyny, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II tel.: (22) 603-11-55, (22) 603-11-28 lub najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc 997 i 112. Informację można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokotow@policja.waw.pl .

Autor: ZPL

Źródło: Sprawa Katarzyny Domerackiej. Romans z adwokatem Janem W. i zaginięcie | naTemat.pl

Domeracka Katarzyna – Zaginieni – Komenda Stołeczna Policji – Poszukiwania (policja.waw.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz

Może zainteresować Cię również: Klaudia Sołtys- Polka zamordowana w UK – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dominika

Słowo “romans” obraża ofiarę…
Poza tym artykuł super

Last edited 2 lat temu by Dominika

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl