Blog
Zaginieni Przed Laty

2-letnia dziewczynka zniknęła w nocy z domu

2-letnia dziewczynka zniknęła w nocy z domu. Poszukiwania dziecka rozpoczęły niemalże natychmiast. Ustalono, że dziecko udało się w stronę lasu.

2-letnia dziewczynka

Z pewnością większość z Was zgodzi się ze mną, że obecność psa w domu bardzo dobrze wpływa na dzieci. Nasze pociechy potrafią stworzyć z psiakiem nierozłączną więź. Często to te czworonożne pupile otaczają ogromną opieką nasze dzieci, które uczą się od najmłodszych lat szacunku i miłości do zwierząt.

Doskonałym dowodem na to jest ostatnia sytuacja, która miała miejsce w gęsto zalesionej i słabo zaludnionej okolicy osady Faithorn w stanie Michigan.

20 września 2023 roku dwuletnia dziewczynka podczas chwilowej nieuwagi rodziców wyszła z domu, zabierając ze sobą dwa psy z którymi była nierozłączna.

 

 Zwierzaki cały czas pilnowały dziecka

Dwuletnia dziewczynka około godziny 20:00 wyszła z domu. Zabrała ze sobą swoje ukochane pupile i udała się w stronę lasu. Kiedy rodzice zauważyli, że córka zniknęła natychmiast powiadomili policję i rozpoczęły się poszukiwania.

Poszukiwania zaginionej 2-latki

Z minuty na minutę strach bliskich narastał. Dziewczynka mogła znajdować w ogromnym niebezpieczeństwie z racji tego, że panowała już noc a przebywała w lesie w pobliżu bagien.
Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań, około północy, jeden z mieszkańców przeczesujący pobliski las na quadzie, zauważył zaginioną dziewczynkę.

Pies najlepszy przyjaciel człowieka

2-latka spała wtulona w jednego z czworonogów-cocker piela. Drugi pies rottweiler ich pilnował. Jak się okazuje dziewczynka razem ze swoimi pupilami przeszła prawie 5 kilometrów!
Pixabay.com
– Położyła się i wykorzystała jednego psa jako poduszkę. Drugi leżał obok, zapewniając jej bezpieczeństwo – powiedział cytowany przez media porucznik Mark Giannunzio z miejscowej policji.
Dziewczynka została zbadana przez personel medyczny, jej zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.
.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl