Blog
Zaginieni Przed Laty

Andrzej Malec – poszukiwany przez córkę

Gdzie jest Andrzej Malec?

Kochani Czytelnicy, kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Wierzymy, że wspólnie uda nam się coś zdziałać!

Zgłosiła się do nas Pani Izabela, która lata temu straciła kontakt ze swoim ojcem. Stwierdziliśmy, że umieścimy tę historię na naszym blogu, by w końcu coś ruszyło w tej sprawie.

Szukamy Pana Andrzeja Malca, który w 1978 roku ożenił się z Panią Barbarą. Małżeństwo wraz z trójką dzieci mieszkało w Nowym Krępcu do 1978 roku, potem zaś przeprowadziło się do Zabrza, gdzie Pan Andrzej pracował w kopalni. Państwo Malec rozwiedli się w 1986 roku. Pan Andrzej miał bowiem problemy z nadużywaniem alkoholu. Rok później, w maju 1987 roku, Pani Izabela widziała swojego tatę po raz ostatni. Było to dzień przed jej Komunią Świętą.

Andrzej
Pan Andrzej Malec

Najświeższe informacje, do których udało się dotrzeć Pani Izabeli są takie, że Pan Andrzej 10 lat temu był ścigany za niezapłacone alimenty, najprawdopodobniej porusza się na wózku inwalidzkim i mieszka w Lublinie. Ma około 70 lat.

To niestety wszystko, co pamięta Pani Izabela. Miała tylko 9 lat, gdy widziała swojego tatę po raz ostatni. Mężczyzna nigdy więcej nie skontaktował się ze swoimi bliskimi.

Może ktoś z Państwa kojarzy mężczyznę ze zdjęcia? Należy oczywiście pamiętać, że zdjęcie to jest mocno nieaktualne, ponieważ zostało zrobione aż 43 lata temu! Czekamy na jakiekolwiek informacje na temat Pana Andrzeja Malca. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z jego bliskimi. Każdy najmniejszy sygnał przekażemy bezpośrednio do nich. Jak zawsze gwarantujemy anonimowość!

 

źródło:

http://www.facebook.com

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl