Blog
Zaginieni Przed Laty

Napaść w metrze. Roztrzaskał kobiecie czaszkę młotkiem!

Napaść w metrze. Roztrzaskał kobiecie czaszkę młotkiem!

Napaść w metrze. Roztrzaskał kobiecie czaszkę młotkiem! Cały Nowy Jork szukał zwyrodnialca, który dopuścił się tak okrutnego czynu.

Napaść w metrze

57- letnia Nina Rothschild schodziła do metra w Queens w Nowym Jorku, kiedy napastnik zepchnął ją ze schodów, następnie wyrwał torebkę oraz wymierzył brutalne ciosy młotkiem w twarz i głowę. Nie liczyło się dla niego życie kobiety… Dla sprawcy najważniejszy był łup – torebka ofiary. Cały Nowy Jork szukał zwyrodnialca, który dopuścił się tak bestialskiego czynu. Nina trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Sprawca naraził kobietę na poważny uszczerbek na zdrowiu. Poszkodowana wciąż nie odzyskała pełnej sprawności.

Kobieta to pracownica służby zdrowia, tamtego dnia wracała z pracy do domu.

Napaść w metrze. Roztrzaskał kobiecie czaszkę młotkiem!
zdjęcie ze strony www.o2.pl

Sprawca zatrzymany

Funkcjonariusze nowojorskiej policji udostępnili na swoim profilu na Twitterze nagranie z miejskiego monitoringu, na którym zarejestrowano całe zdarzenie. Oczywiście liczyli, że komuś uda się rozpoznać brutalnego bandytę. I tak się też stało. Sprawca bardzo szybko został aresztowany. Okazał się nim 57-letni William Blount. Jego ostatnim znanym miejscem pobytu był dawny hotel, który od czasu wybuchu pandemii COVID-19 pełni rolę schroniska dla osób w kryzysie bezdomności.

Tutaj można zobaczyć nagranie z napaści:
Również. Oczywiście. Również 

Źródło: Okradł kobietę, a wcześniej pobił ją młotkiem. Teraz został schwytany (msn.com)

Okradł kobietę, a wcześniej pobił ją młotkiem. Teraz został schwytany – o2 – Serce Internetu

Horror na nowojorskiej stacji metra. Roztrzaskał kobiecie czaszkę – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl