Blog
Zaginieni Przed Laty

8-letni Jaś nie wrócił z wycieczki szkolnej

8-letni Jaś nie wrócił z wycieczki szkolnej, która była wyjazdem do kina. Co się wydarzyło? Nauczycielka zostawiła chłopca na ulicy.

8-letni Jaś

Do zdarzenia doszło 27 kwietnia 2022 roku. 8-letni Jaś tamtego dnia pojechał z klasą na wycieczkę szkolną do kina w Mogilnie, to odległość około 20 km od Orchowa, gdzie znajdowała się szkoła, do której malec uczęszczał.

Wycieczki szkolne kojarzą się nam dobrze, kto ich nie lubił… Wycieczka do kina miała jednak w tym przypadku koszmarne zakończenie dla chłopca i jego bliskich.

Kiedy seans w kinie się zakończył, dzieci wróciły autobusem do szkoły. Mama chłopca czekała na niego pod szkołą z niecierpliwością. Jednak wszystkie dzieci wysiadły z autobusu, a jej synka nie było. Okazało się, że nauczycielka kazała chłopcu zostać samemu w innym mieście. Wychowawczyni chłopca nie potrafiła udzielić jego mamie jednoznacznej odpowiedzi… Gdzie jest 8-letni Jaś? Dopiero inna opiekunka opowiedziała mamie chłopca, co tak naprawdę się wydarzyło.

8-letni Jaś nie wrócił z wycieczki szkolnej
zdjęcie ze strony www.msn.com

Powiedziała mi, że mój syn został w odległym o 20 kilometrów Mogilnie, że czeka na mnie przed kinem. Myślałam, że oszaleję. Jestem w piątym miesiącu ciąży, nie mogę się denerwować. A ktoś porzucił mojego syna bez opieki na ulicy – wyjaśniła pani Natalia w rozmowie z mediami.

Sprawą zajęło się kuratorium oświaty

Mama wraz z Jasiem od kilku miesięcy mieszkają w Mogilnie. Jednak kobieta pracuje w Orchowie, dlatego jak zwykle chciała synka odebrać spod szkoły. Najwyraźniej nauczycielka zasugerowała się miejscem zamieszkania rodziny i bez konsultacji z opiekunami dziecka sama zdecydowała, że 8-latek zostanie tam, by rodzice go odebrali. Mama chłopca-Pani Natalia bardzo się przestraszyła, natychmiast zadzwoniła do znajomej z Mogilna i poprosiła, by kobieta udała się pod kino. Koleżanka Pani Natalii znalazła tam wystraszonego chłopca. 8-letni Jaś od 40 minut spacerował samotnie po ulicy. Od nauczycielki chłopiec miał usłyszeć, że “ma czekać na mamę”.

zdjęcie ze strony www.o2.pl

Według Pani Natalii wychowawczyni naraziła chłopca na niebezpieczeństwo. O zdarzeniu poinformowała policję oraz kuratorium oświaty. Policja prowadzi obecnie czynności sprawdzające, a kuratorium skierowało sprawę do rzecznika dyscyplinarnego. Jeśli sytuacją zajmie się komisja dyscyplinarna, pedagog może grozić nagana, lub zwolnienie z pracy, jak również zakaz wykonywania zawodu.

Źródło: Jaś nie wrócił z wycieczki szkolnej. Nauczycielka zostawiła go na ulicy (msn.com)

Jaś nie wrócił z wycieczki szkolnej. Nauczycielka zostawiła go na ulicy – o2 – Serce Internetu

Bez powiadomienia rodziców nauczycielka zostawiła ośmiolatka samego przed kinem (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl