Blog
Zaginieni Przed Laty

Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 r.

Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 r
Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 roku, miała wtedy 51 lat. Obecnie, jeśli żyje ma 75 lat. Pamiętajmy, nadzieja umiera ostatnia!

Wnuczka poszukuje

Wnuczka poszukuje zaginionej babci!

Kochani zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc… Są zaginięcia, o których z czasem wiele osób zapomniało, są również takie, o których mało kto słyszał i są takie, o których huczy wszędzie od nagłośnienia. Tajemnicze zaginięcie Czesławy Białas już niejednokrotnie pojawiało się na różnych stronach, niestety pomimo tego losy kobiety nadal pozostają nieznane od wielu lat.

Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 r
Czesława Białas
Czesława Białas urodziła się 9 sierpnia 1944 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Kobieta przed zaginięciem na stałe mieszkała w Warszawie przy ulicy Starej Baśni 10. W dniu 28 listopada 1995 roku między godziną 15:00 a 18:00 kobieta wyszła z domu i już nie wróciła, miała wtedy 51 lat, dzisiaj, jeśli żyje ma 75 lat. Tamtego dnia wyszła z domu na Warszawskich Bielanach i do tej pory się nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 29 listopada 1995 roku Komisariat policji na warszawskim Żoliborzu przyjął zgłoszenie o zaginięciu Czesławy Białas. Była i jest wciąż poszukiwana przez policję i fundację Itaka, jak również przez program ,,Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”.
Wzrost 158 cm, krępa budowa ciała, krótkie, ciemny blond włosy, oczy niebieskie. Znaki szczególne: z lewej strony szyi, pod uchem ma widoczną bliznę. W dniu zaginięcia ubrana była w: jasnobeżowe sztuczne futro, 3/4 niebieskie jeansy, brązowe wysokie buty. Na głowie miała czarną wełnianą czapkę.
Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 r
Czesława Białas

Tajemnicze zaginięcie. Bliscy nie tracą nadziei

28 listopada 1995 roku kobieta wyszła z domu, jakby zaraz miała wrócić… Na kuchence stał ciepły czajnik, było obrane jabłko i przygotowane lekarstwa. Opuściła dom, zostawiając dokumenty, miała przy sobie tylko klucze. Do tej pory nie wiadomo, co mogło się wydarzyć 26 lat temu.

W 2010 roku w związku z upływem lat oraz koniecznością załatwienia spraw administracyjnych, sąd uznał kobietę za zmarłą. Mimo to rodzina wciąż wierzy, że kobieta żyje. Nadziei dodaje fakt, że w wakacje 2017 roku córka pani Czesławy znalazła informacje o firmie, którą miałaby założyć zaginiona. Co stało się z mieszkanką Warszawy? Oczywiście w sprawie jest wiele niewiadomych, policja próbuje znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 r.
zaginięcie 51-latki
Jeśli ktoś z Państwa coś wie w tej sprawie, prosimy o kontakt z numerem alarmowy 112. W tej sprawie można kontaktować się również z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!
Źródło: (2) Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Rafał Chilicki. Czy mężczyzna popełnił samobójstwo w kościele? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Może zainteresować Cię również: Wnuczka poszukuje zaginionej babci. Czesława Białas zaginęła w 1995 r (zaginieniprzedlaty.com) […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl