Blog
Zaginieni Przed Laty

Minęło równo 5 lat od zaginięcia Barbary

Dzisiaj minęło dokładnie 5 lat, od kiedy ostatni raz widziano Barbarę Wojciechowską.

Barbara pochodzi z Mrowli, wsi położonej w województwie podkarpackim. W 2013 roku kobieta wraz z rodziną wyprowadziła się do Włoch. Ona, mąż oraz trójką dzieci zamieszkali w Ponticelli, dzielnicy Neapolu. Zdaniem bliskich kobiety, między nią a jej małżonkiem często dochodziło do kłótni. Ostatnia miała miejsce dzień przed zaginięciem 42-latki.

Barbara ostatni raz była widziana 14 grudnia 2015 r. Przed godziną 8:00 kobieta wyszła z domu i miała udać się do lekarza, w celu umówienia wizyty dla gorączkującego dziecka. Barbara w momencie zaginięcia miała ze sobą jedynie dokumenty oraz niewielką sumę pieniędzy. Torebka oraz telefon zostały w mieszkaniu.

Kamery monitoringu uchwyciły 42-latkę, gdy kupowała bilet autobusowy w kiosku przy ul. Camillo De Meis. Nie wiadomo jednak czy kobieta wsiadła do autobusu. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Barbara Wojciechowska

Bliscy Barbary założyli na Facebooku konto o nazwie „Odnajdziemy Barbarę”. Na youtubie można znaleźć wzruszający filmik przedstawiający zdjęcia kobiety oraz opisujący okoliczności jej zaginięcia.

 

Rysopis Barbary:

-wzrost: około 160 cm

– waga: 55 kg, szczupła budowa ciała

– włosy: blond, proste, długie

– oczy: niebieskie

– uzębienie pełne

W dniu zaginięcia kobieta miała na sobie czerwona sportową kurtkę, biały golf, jeansy i czarne buty sportowe.

Barbara Wojciechowska

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Głogowie Małopolski, tel. 17 858 3374 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997.

 

Źródło:

https://newsbook.pl/2019/09/09/barbara-matka-trojki-dzieci-zaginela-w-neapolu-3-lata-temu/

https://www.youtube.com/watch?v=6Zr6Wmyc8mA&ab_channel=OdnajdziemyBarbare

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl