Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka rzuciła się z nożem na 8-letniego synka.

Matka rzuciła się z nożem na 8-letniego synka.

 Matka rzuciła się z nożem na 8-letniego synka. Zadała chłopcu ciosy prosto w klatę piersiową. 8-latek walczy o życie.

Matka

Do dramatycznych scen doszło 27 stycznia 2022 roku w mieszkaniu przy ulicy Zamkowej w Kaliszu. Kaliscy policjanci zostali wezwani tam do jednego z mieszkań. Kiedy przybyli na miejsce znaleźli w mieszkaniu zakrwawionego 8-latka. Razem z chłopcem w mieszkaniu była jego matka, która również miała rany cięte od noża. Z ustaleń śledczych wynika, że 33-letnia matka zaatakowała i raniła nożem w klatkę piersiową swojego 8-letniego synka, sama miała obrażenia szyi. Obok nich leżał zraniony pies. Po godzinie 7:00 rano chłopiec trafił na szpitalny oddział ratunkowy szpitala w Kaliszu. Następnie w trybie zagrożenia życia dziecko zostało zabrane do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Chłopiec cały czas walczy o życie. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę weterynarza.

Lekarze pomogli też zranionej matce 8-latka. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawą zajmują się policjanci oraz prokurator. Wszystko wskazuje na to, że na chłopca rzuciła się matka. Przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do ataku matki na synka, wyjaśniają śledczy.

 

Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa…

Dotyczy on tego, że działając z zamiarem ewentualnym, usiłowała pozbawić życia małoletniego syna w wieku lat 8 poprzez kilkukrotne zadanie pokrzywdzonemu ciosów nożem, którego długość ostrza wynosiła 11,5 cm. Rany kłute zostały zadane także zwierzęciu, które znajdowało się w domu – mówi w rozmowie z mediami rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.
Matka rzuciła się z nożem na 8-letniego synka.
Pixabay.com
Kobieta przyznała się do stawianych jej zarzutów, ale nie potrafiła wyjaśnić powodu ataku na syna i zwierzę. 33-latka zostanie poddana badaniu przez biegłych psychiatrów. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.

Źródło: Koszmar. Matka rzuciła się z nożem na 8-letniego synka. Zadawała ciosy w klatkę piersiową. Dziecko walczy o życie – Poscigi.pl

Kalisz. Kobieta zaatakowała nożem 8-letniego syna, raniła też siebie (fakt.pl)\

Matka, która raniła 8-latka nożem, usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa (tvp.pl)

Kalisz. Matka ciężko raniła 8-letniego syna! Prokuratura mówi o usiłowaniu zabójstwa – Kalisz, Super Express (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Tragiczna śmierć nastolatki – zginęła w ślepej uliczce. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl