Blog
Zaginieni Przed Laty

“Mamusiu kocham Cię bardzo”. Odnaleziona dzięki Wam.

Mamusiu kocham Cię bardzo, odezwij się, jeśli żyjesz! Pani Paulina rozpaczliwie szuka swojej zaginionej mamy. Ostatni kontakt telefoniczny oraz w formie wiadomości SMS miała z nią w 2013 roku. Gdzie jest zaginiona Teresa?

Mamusiu Kocham Cię

AKTUALIZACJA: Kochani mamy wspaniałą wiadomość, po wielu latach zmartwień i łez Pani Paulinka odnalazła swoją mamę. Pani Teresa żyje! Jest cała i zdrowa! Dla nas ta wiadomość jest cudowna, aż serce rośnie i w żaden sposób nie potrafimy przytłumić swojej radości, że udało się pomóc tak szybko Pani Paulince. Z całego serca w imieniu naszym i Pani Paulinki dziękujemy Wszystkim za liczne udostępnienie apelu oraz tak olbrzymią pomoc. Jesteście Aniołami tej strony… DZIĘKUJEMY!

 

Apel został edytowany, wszelkie informacje, które pomogły w poszukiwaniu Pani Teresy, zostały usunięte.

 

 

Kochani wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się pomóc Pani Paulinie. Od kilku lat kobieta rozpaczliwie poszukuje zaginionej mamy. Niestety policja wycofała się z pomocy. Dla nich sprawa jest przedawniona i odmówili przyjęcia nawet zgłoszenia o zaginięciu. Gdy wszystko zawiodło, gdy wszyscy odwrócili się plecami, wkradła się bezsilność i ogromne wołanie o pomoc.

Mamusiu kocham Cię bardzo, odezwij się jeśli żyjesz!
Pixabay.com

 

Poniżej oryginalny apel Pani Pauliny.

Bardzo proszę o udostępnienie każdego, kto to przeczyta, ponieważ wiem, że Facebook potrafi czynić cuda.
ZAGINĘŁA MOJA MAMA – TERESA. Od dłuższego czasu, nie daje znaku życia. Nie wiem co się z nią dzieje, czy potrzebuje pomocy, czy żyje. Ostatni raz widziana była w LUTON ze swoim partnerem Władysławem. W chwili obecnej moja mama ma 56 lat. Niestety nie posiadam jej aktualnego zdjęcia. Mimo to wierzę, że są osoby, które ją znają, znały bądź widziały, samą ewentualnie z partnerem. I będą w stanie mi pomóc. Bardzo Was proszę o wszelkie informacje na jej (ich) temat. Obiecuję pełną dyskrecję.
Jeśli natomiast moja mama to czyta, to PROSZĘ CIĘ ODEZWIJ SIĘ DO MNIE… NAWET JEŚLI NIE CHCESZ WRACAĆ !!! BARDZO CIĘ KOCHAM MAMUSIU I MARTWIĘ SIĘ O CIEBIE.

Kobieta zostawiła w domu dowód osobisty, zabrała jedynie paszport.

Mamusiu kocham Cię bardzo, odezwij się jeśli żyjesz!
Pixabay.com

 

Zdjęcia kobiety posiadamy jeszcze sprzed zaginięcia. Od tamtej pory Pani Teresa mogła się zmienić. Kochani, jeśli ktoś z Was zna zaginioną, lub wie, gdzie kobieta może przebywać, prosimy o kontakt z nami… Zaginieni przed laty gwarantuje anonimowość! Córka okropnie zamartwia się o losy mamy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Beata Radke – najdłużej poszukiwane dziecko w Polsce (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl