Blog
Zaginieni Przed Laty

Pleszew. Morderstwo 43-latka. Prawdopodobnie doszło do samosądu

Pleszew- zamordowano 43-latka. Prawdopodobnie doszło do samosądu

Pleszew. 1 sierpnia 2021 roku na terenie ogródków działkowych w Pleszewie brutalnie zamordowano 43-letniego mężczyznę. Prawdopodobnie doszło do samosądu.

Pleszew

Do tragedii doszło 1 sierpnia 2021 roku około godziny 21:00 na terenie ogródków działkowych w Pleszewie (woj.wielkopolskie). 43-letni mężczyzna, został bestialsko zamordowany. Na ciele ofiary znajdowały się liczne rany kłute, jak również ślady brutalnego pobicia.

Pleszew- zamordowano 43-latka. Prawdopodobnie doszło do samosądu
Pixabay.com

Mordercy byli bardzo agresywni. Do brutalnego pobicia 43-latka używali nie tylko swoich rąk oraz nóg, ale również przedmiotów znajdujących się w pobliżu. Mundurowi zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek z zabójstwem, 17 i 22-latka oraz 26-letnią kobietę.

Motyw okrutnej zbrodni

Nieoficjalnie z Polskiej Agencji Prasowej wynika, że na terenie ogródków działkowych doszło prawdopodobnie do samosądu. Zamordowany 43-latek miał wcześniej dotkliwie pobić swoją konkubinę i ukrył się na terenie ogródków działkowych w Pleszewie z obawy na zemstę.

Pleszew- zamordowano 43-latka. Prawdopodobnie doszło do samosądu
Pixabay.com

Kobieta opowiedziała całe zajście swojemu synowi, który w wyniku wzburzenia postanowił się zemścić na mężczyźnie. Oprawcy dotarli na ogródki działkowe, gdzie ukrywał się 43-latek. Synowi pobitej kobiety towarzyszyła jego partnerka i kolega. Wymierzyli mężczyźnie sprawiedliwość na własną rękę, w rezultacie doprowadzając do śmierci.

Źródło:Morderstwo w Pleszewie. Nieoficjalnie: Prawdopodobnie doszło do samosądu (wprost.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl