Blog
Zaginieni Przed Laty

Magdalena Gruszecka zaginęła w 1992 roku. Miała wtedy 16 lat

Magdalena Gruszecka zaginęła w 1992 roku. Miała wtedy 16-lat

Magdalena Gruszecka zaginęła w 1992 roku. Mieszkanka Zielonej Góry miała wtedy 16 lat. Przypominamy o kolejnym tajemniczym i do dziś nierozwiązanym zaginięciu.

Magdalena Gruszecka

Kochani dzisiaj powracamy do kolejnego tajemniczego zaginięcia, które pomimo upływu lat wciąż nie zostało rozwiązane. W tym roku minęło 29 lat od dnia, w którym zaginęła 16-letnia mieszkanka Zielonej Góry Magdalena Gruszecka. Bez wątpienia wiele naszych Czytelników pamięta tę sprawę. Wielu z Was to zaginięcie mocno zapadło w pamięci i chociaż upłynęło wiele długich lat, nie da się przejść obojętnie obok kolejnego apelu.

Magdalena Gruszecka zaginęła w 1992 roku. Miała wtedy 16-lat
Magdalena Gruszecka
Magdalena w sierpniu 1992 roku spędzała z rodziną wakacje w Helu, w województwie pomorskim. 12 sierpnia 1992 roku około godziny 15:30 podczas spaceru, jej bliscy weszli do apteki w centrum miasta. Nastolatka miała poczekać na ławce przed wejściem. Niestety, gdy wyszli, jej już nie było. 16-latka na tej ławce była widziana wtedy po raz ostatni. Od tamtej pory nie ma żadnego śladu. Co mogło się wydarzyć? Czy ktoś zwabił tę młodziutką dziewczynę i wykorzystał jej młodzieńczą ciekawość? Gdzie jest? Dlaczego tyle lat się nie odzywa? Czy ktoś zrobił jej krzywdę? Czy uda się kiedyś rozwiązać tę zagadkę? Niestety te wszystkie pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi.

Bliscy

Rozpacz bliskich zaginionej dziewczynki nie ma końca, a niewiedza boli ze zdwojoną siłą pomimo upływu lat. Rodzice wyjechali na wymarzony urlop z córką, lecz w jednej chwili okrutny los sprawił, że wrócili do domu bez dziecka pogrążeni w poszukiwaniach i głębokiej rozpaczy.

Magdalena Gruszecka zaginęła w 1992 roku. Miała wtedy 16-lat
Magdalena Gruszecka
Magdalena, jeśli żyje, jest dzisiaj 45-letnią kobietą.
RYSOPIS (w dniu zaginięcia): Wzrost: około 167 cm, twarz: owalna, cera śniada. Nos: średni. Kolor oczu: brązowe. Włosy: ciemny blond, krótkie z grzywką. Budowa ciała: krępa, muskularna.
Znaki szczególne:
1) Blizna około 2 cm na wysokości porostu włosów.
2) Plamy i przebarwienia na plecach.
Ubrana była w koszulkę bawełnianą na ramiączkach koloru pomarańczowego, białe, krótkie spodenki ozdobione kwiatami oraz białe tenisówki przeplatane srebrną nitką. Na ręce miała zegarek i złoty pierścionek, w uszach srebrne kolczyki w kształcie koła.

Nadzieja

Kochani ponawiamy kolejny raz apel z prośbą o pomoc… Być może tym razem dotrze ten artykuł do osób, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie. Bliscy czekają na Magdalenę 29 lat, a te wszystkie lata są dla nich niczym koszmar, z którego nie mogą się obudzić.

Magdalena Gruszecka

 

Może zaginiona Magdalena przeczyta ten post?
Czekamy na każdy sygnał w tej sprawie. Jeśli ktoś z Państwa wie coś o losach zaginionej Magdaleny Gruszeckiej, prosimy o kontakt z nami…
Magdalena Gruszecka zaginęła w 1992 roku. Miała wtedy 16-lat
Magdalena Gruszecka

 

Redakcja Zaginieni przed laty gwarantuje pełną anonimowość. W tej sprawie można się kontaktować również z Policją GD KPP Puck Wydział Kryminalny, 80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 15
telefon: (0-58) 321 5333 Lub email: dyzurnykwp@pomorska.policja.gov.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl