Blog
Zaginieni Przed Laty

K. D. – trudne życie nastolatki

K. D popełniła samobójstwo podczas transmisji na żywo. Choć jeden z widzów zareagował i wezwał policję, ta zareagowała zbyt późno. Chwilę przed targnięciem się na swoje życie, dziewczynka wyjaśniła powód swojej decyzji…

Ofiara molestowania

K. była bardzo aktywna w Internecie, prowadziła kanał na Youtube i bloga. W swoich wpisach oraz filmach opowiadała o swoim życiu codziennym. Życiu, które z pewnością nie było łatwe.

Na niektórych filmach dziewczyna wesoło śpiewa, na innych zaś kłóci się ze swoją matką i oskarża ją o działalność przestępczą. Z czasem nastolatka staje się coraz bardziej odważna i zaczyna wprost mówić o tym, że jest bita oraz molestowana seksualnie przez ojczyma – później przyznaje, że mężczyzna namawiał ją do samobójstwa, a nawet próbował zgwałcić. Niewykluczone, że matka K. wiedziała o wszystkim ale zignorowała sygnały od córki.

 

Pixabay.com

Nastolatka przechodziła przez piekło nie tylko w domu ale również w szkole – rówieśnicy znęcali się nad nią psychicznie. Wszystko to doprowadziło K. do ciężkiej choroby. Dziewczyna cierpiała na depresję, samookaleczała się i miała myśli samobójcze.

30 grudnia

30 grudnia 2016 roku K. prowadziła transmisję na żywo. Wspominała, że nie ma kontaktu ze swoim biologicznym ojcem, choć ten mieszka niedaleko oraz o tym, jaką krzywdę wyrządził jej ojczym. Później wszystko potoczyło się szybko… Dziewczynka odebrała sobie życie na oczach swoich widzów… Jeden z nich zareagował i poinformował policję, że nastolatka ma zamiar odebrać sobie życie, jednak funkcjonariusze przyjechali zbyt późno.

 

800 70 2222 – Linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego jest linią całodobową i bezpłatną dla osób dzwoniących.

Źródło

https://gonetoosoon.fandom.com/

https://poranny.pl/

https://wiadomosci.gazeta.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś ten wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej.

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl